--

--

Po poločase bylo rozhodnuto

0

Velké Meziříčí bylo po podzimu na druhém místě. Ale do jara vstoupilo špatně. Dva zápasy nepřinesly žádný bod. Dnes pro ně tedy byla povinnost vyhrát. Tu splnili a a již po poločase vedli 4:0. V posledních patnácti minutách si sice nechali dát dvě branky, ty však znamenaly jen kosmetickou úpravu skóre.

Poločas hrůzy pro Třebíč

Ve 20. minutě skvělý pas z obranné poloviny na Petra Dolejše, který postupoval úplně osamocený na brankáře Staňka, kterému udělal kličku a do prázdné branky uklidil míč. Stejný hráč zvýšil na 2:0 již o tři minuty později. Ve 39. minutě přišel znovu krásný pas ze středu hřiště na Petr Dolejše, který viděl před bránou osamoceného Pavla Simra, který neměl problém trefit odkrytou část brány, 3:0. Aby toho nebylo málo, tak v poslední minutě prvního poločasu zahrávali domácí roh. Přetažený centr vrátil před bránu jeden z domácích, Staněk na míč nedosáhl a Eduard Smejkal zakončoval do prázdné brány a bylo to 4:0

Hned dvě střídání o poločase provedl trenér hostujícího celku. Jeho tým již neinkasoval a dvě branky přidal. Nejprve Dočekal po dlouhém výkopu brankáře a prohrané hlavičce v obraně domácích zakončil brejk a snížil na 4:1. V 90.minutě ještě ten stejný hráč dorazil míč odražený od tyče a stanovil konečné skóre na 4:2.