--

Hlučín porazil Zlín B i díky Krautovi

48. D. Kraut (p.) , 68. D. Kraut - 80. Š. Chwaszcz
0

První poločas nenabídl moc šancí. Ve druhém poločase Hlučín nasměroval za vítězstvím dvěma góly Dominik Kraut, jenž přišel z Vítkovic. Zlín dokázal už jen snížit na konečných 2:1.

Nudný první poločas

Jedinou větší šancí prvního poločasu měl hostující Chwaszcz, který přeloboval brankáře, ale jeho lob skončil na břevně. Zbytek prvního poločasu se odehrával uprostřed hrací plochy, s mnoha nepřesnostmi.

Dva góly Krauta znamenaly tři body pro domácí

Hned ve 48. minutě kopali domácí penaltu, kterou Dominik Kraut proměnil. O dvacet minut později se stejný hráč dostal k odraženému míči a z jasné pozice se nemýlil. V 77. minutě se po závaru dostal k míči Malenovský a snížil na rozdíl jediné branky. Zadělal tím na zajímavý závěr. Hosté se však už do žádné příležitosti nedostali a výsledek zůstal 2:1.

FC Hlučín
Milan Valachovič: „V prvním poločase bylo hodně nepřesností, bylo vidět že to je pro oba týmy první zápas po zimní přestávce. Vázla kombinace a chyběly šance. Za stavu 2:0 jsme doplatili na naši nedůslednost a nechali Zlín snížit. Závěr jsme však zvládli a soupeře už do ničeho nepustili