--

--

Posily HFK zůstaly na lavičce

0

Nekuda a Langer zůstali ze začátku zápasu pouze na lavičce. Jedenáctý Hulín porazil třináctou Holici 1:1. Ta tak pokračuje ve střelecké mizérii, kdy vstřelila pouze jedenáct branek za sedmnáct kol MSFL.

HFK neproměňovalo šance

První šanci měl v šesté minutě hostující Pyclík, Vogla však nepropálil. Ve 14. a 15. trefili olomoučtí dvakrát tyč. Nejprve Buček a po něm z rohu Rýdel. Ve 20. minutě poprvé výrazněji zahrozili domácí, ale hlavička Kostky minula bránu. Ve 43. minutě Spartak rychle rozehrál standardku a Oulehla prostřelil Muchu 1:0.

Poločas bez šancí

Ve druhém poločase se na hřiště dostali jak Nekuda, tak Langer. V 61. minutě trefili hosté potřetí tyč, znovu to bylo po rohovém kopu. Druhý poločas už mnoho jiných šancí nenabídl. Utkání tedy skončilo konečným výsledkem 1:0.