--

--

Pět gólů v otrokovické síti

0

Domácí sehráli povedené utkání. Do vedení šli brankou Přerovského, který využil Deklevova zaváhání a svou šanci proměnil. Hosté mohli vyrovnat z penalty, jenomže Kollár zneškodnil pokus Šuranského. Vyškovské fanoušky pak potěšila posila Michal Sečkář, který propálil míč až do sítě, stejný hráč se trefil i ve 38. minutě po spolupráci s Kirschnerem. Šuranský ve druhé půli sice snížil na 1:3, ale Lička a Kirschner svými přesnými střelami upravili na konečný jasný výsledek.

Byli jste na utkání? Ohodnoťte jeho úroveň, výkon rozhodčích nebo jednotlivých hráčů!

MFK Vyškov
L. Kollár [-] - D. Němeček [-] , J. Krejčí [-] , M. Kuncl [-] - L. Lahodný [-] , F. Studený [-] (87. D. Bokůvka [-] ) , D. Přerovský [-] - J. Lička [-] , P. Kirschner [-] (87. V. Novotný [-] ) - M. Jeřábek [-] , M. Sečkář [-] (67. R. Nehyba [-] )

FC Zlínsko
J. Balážik [-] - J. Juráň [-] , T. Mlýnek [-] (33. V. Zach [-] ) , J. Foltýn [-] (60. O. Ponížil [-] ) , M. Vavruša [-] , M. Němec [-] , R. Elšík [-] , A. Jasenský [-] , O. Šuranský [-] , A. Bahounek [-] (67. A. Řiháček [-] ) , T. Dekleva [-]

ŽK: 85. P. Kirschner - 55. J. Juráň .
Počet diváků: 187. Rozhodčí: Nejezchleb Miroslav - HANÁKOVÁ Gabriela, MAYER Jan.