Začátek zápasu se lépe vyvíjel pro hosty.

V 6. minutě se za hosty trefil Daniel Kříženecký.

Od 10. minuty se hra vyrovnala a byl to oboustranně pohledný fotbal.

Domácím se podařilo dvěma góly do poločasu výsledek otočit.

V 19.. minutě se trefil zpoza vápna po vybojovaném balónu Lukáš Malínský a ve 31. minutě zvyšoval na 2:1 Jiří Veselský po centrovaném balónu ze strany.

Změna  tohoto nepříznivého stavu  domácím zvedla sebevědomí.

Kontaktní gól přišel pozdě

Zvýšené sebevědomí se projevilo na začátku druhého poločasu, kdy domácí David Bříza hlavou po skrumáži ve vápně zvýšil ve 49. minutě na 3:1.

Hosté nadále předváděli kvalitní hru a byli domácím více než vyrovnaným soupeřem.

V 65. minutě šel hostující Michal Podoba sám na brankáře, ale kontaktní gól nedal.

Toto se mu podařilo až  v 85. minutě, kdy po dobré přihrávce skóroval.

Hosté ve snaze o vyrovnání hru otevřeli.

Jejich bojovnost  byla eliminována rychlou gólovou odpovědí, když se po samostatné akci v 86. minutě opět trefil domácí Lukáš Malínský a stanovil konečný výsledek na 4:2.

TATRAN Ždírec nad Doubravou B
Zdeněk Pleva: Ze začátku zápasu jsme o výsledek měli obavy. Výrazně nám pomohl obrat zápasu v první půli. Humpolec se předvedl kvalitní hrou a domácí je třeba za předvedený výkon pochválit.

AFC Humpolec B
Imrich Brdečka: Odehráli jsme kvalitní zápas i přes absenci tří hráčů základní sestavy. Ždírec se předvedl ve výborné formě a zaslouženě vede tabulku.

R. Fousek [-] - P. Beran [-] , P. Fajt [-] (79. L. Dočekal [-] ) , M. Cestr [-] - J. Matějka [-] , J. Zahradník [-] , J. Tlustý [-] , J. Veselský [-] - L. Malínský [-] (90. R. Vomela [-] ) , D. Bříza [-] - R. Michalec [-]

M. Páša [-] - Š. Michut [-] (57. P. Fikar [-] ) , M. Kotlík [-] (70. J. Prokop [-] ) , T. Doležal [-] , D. Maršík [-] , M. Pecha [-] - D. Kříženecký [-] (88. L. Bláha [-] ) , J. Málek [-] - A. Beránek [-] , M. Podoba [-] , R. Smereka [-] -

ŽK: 69. R. Michalec - 32. M. Podoba , 74. J. Prokop .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: NECHVÁTAL Tomáš - SÝKORA Tomáš, STANĚK Jan.