8.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. A, 2016-2017

0

Téměř kompletní sestava hostí si zahrála na pěkném hřišti v Počátkách

Obrat domácích po vedoucí brance hostí

Hosté přijeli již v téměř kompletní sestavě na hřiště v Počátkách.

Na pěkném hřišti se hostům hrálo dobře a ujali se vedení v 19. minutě Davidem  Pertlíčkem.

V dalším průběhu utkání se hostům nepodařilo uhlídat dva zkušené domácí borce Pavla Wienera  a Vladímíra Kocourka, kteří se také postarali  góly v 30. a 39. minutě o obrat zápasu a vedení domácích 2:1.

Tímto výsledkem také poločas skončil.

Eliminace ofsajd systému domácích

V druhém poločase se hostům úspěšne dařilo eliminovat ofsajd systém domácích, čímž vzniklo během poločasu pro domácí několik nebezpečných situací.

Ve 49. minutě skóroval opět za hosty David Pertlíček.

V 56. minutě šli hosté do vedení po gólu  Tomáše Klementa.

V 75.minutě naopak hosté pustili do brejkové situace domácího Pavla Wienera ten skóre zápasu vyrovnal.

SK Věžnice
Bohuslav Chalupník: Remíza byla spravedlivá, vyšší bodový zisk nám unikl po neproměněných dvou brejcích v druhém poločase.