8.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. A, 2016-2017

7. M. Kočí , 20. D. Doležal , 43. D. Doležal , 69. M. Kočí , 90. M. Kočí - 15. J. Vlach , 18. J. Vlach , 26. Š. Paclík , 61. J. Vlach , 83. J. Vlach , 86. J. Vlach , 87. L. Koller , 88. L. Pěnka
0

Hosté rozhodli utkání v oslabení  a vyhráli

Poločas 3:3

První  gól  vsítil  v 7. minutě  domácí Miloslav Kočí, když hlavou skóroval  po  centru  Adama Procházky z boku.

V 9. minutě  Lukáš Nikodým  našel opět Kočího, který  tentokrát zakončil  vedle.

V  15. minutě  srovnali hosté prvním gólem Jana Vlacha skóre na 1:1. Vzápětí  na to vstřelil hostující  Vlach v 18. minutě druhý gól  a hosté vedli 2:   1.

Ve 20. minutě Daniel Doležal z voleje po centru Miroslava Kružíka vyrovnal na 2:2.

Následovala v 26. minutě branka hostujícího Šimona Paclíka a hosté vedli 3:2.

V 35. minutě mohl skóre srovnat Kočí,  ale z dobré pozice střílel vedle.

Ve 43. minutě  vyrovnával na 3:3 opět Doležal , když tvrdou ranou propálil hostujícího brankáře.

Ve 45. minutě  hlavičkou do šibenice nebezpečně zahrozil Kočí, ale brankář Karel Vošahlík střelu výtečným zákrokem zlikvidoval a po této akci skončil první poločas.

Výhra v oslabení

Druhý poločas oboustranně začal v poklidném tempu, které trvalo až do 61 minuty, kdy hostující Vlach vsítil 4. branku hostí.

V 69. minutě odcentroval  z boku domácí Doležal a Kočí vyrovnával.

V 79. minutě dostal hostující Lubomír Stark žlutou kartu (úmyslné zakopnutí míče) a následně červenou kartu (urážka rozhodčího).

Hosté však v 10 hráčích nesložili zbraně a dalšími dvěma góly Vlacha z 83. a 86. minuty se ujali vedení 6:4.

V 87. minutě přidal gól hostující Libor  Koller a v 88. minutě skóroval ještě Lukáš Pěnka.

Za domácí upravil skóre na konečných 5:8 v 90. minutě ve výborné formě hrající Kočí.

SK Kostelec
Miloš Kračmar: Ze strany domácích se jednalo o nezvládnutý zápas, zejména v druhé půli, kdy hosté hráli oslabeni.

TJ Sokol Černovice
Zdeněk Zika: Byla to velká přestřelka. Soupeře jsme kombinačně přehrávali, šli jsme za vítězstvím i přes početní oslabení.