5.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. A, 2016-2017

--

--

Černovice nestačily na béčko Humpolce

0

Hosté těžili z povedeného úvodu, kdy dvakrát mířil přesně Kubíček. Dva góly vsítil i Beránek.

AFC Humpolec B
Adam Beránek: Naše juniorka odjela v neděli do Černovic, kde se jí v posledních letech příliš nedařilo. Proti minulému utkání chyběli Nermut, Tomovič a Vrátný, které nahradili Málek, Žatečka a Kubíček. Naši borci chtěli prodloužit sérii vítězných utkání a konečně v Černovicích vyhrát, což se jim v utkání plném gólů podařilo. Zápas začal pro hosty přímo snově. Domácí ihned po provedení úvodního výkopu udělali v obraně hrubku, k odraženému míči se dostal Beránek, který posunul na Kubíčka a ten se nekompromisním bodlem zapsal po 15 vteřinách zápasu mezi střelce. Ještě veseleji bylo v 9. minutě, když si stejný hráč naskočil na ideální centr Kříženeckého a zavěsil hlavou do šibenice. Humpolec tedy vstoupil do utkání výborně. Odpověď domácích ovšem byla bleskurychlá. Po rychlém protiútoku se dostal do hostujícího vápna veterán Míka a šikovně upadl po vyběhnutí Páši. K exekuci pokutového kopu se postavil sám Míka a nemýlil se – 1:2. Následovala vyrovnaná pasáž hry. Do konce poločasu ovšem padli ještě 3 branky. Za Humpolec se v 33. minutě prosadil po dorážce Beránek a v 37. minutě povedeným průnikem Smereka. Domácí snížili na 2:4, když se k odraženému míči dostal Paclík a zakončil střelou zpoza vápna. V druhém poločase si naše juniorka vítězství pohlídala. Svou druhou branku si po spolupráci s Bláhou připsal Beránek. Za hosty už pouze snížil Vlach. Humpolec již nedovolil žádné komplikace a díky dalšímu vítězství se posunul na 3. místo tabulky I.B třídy, kde má společně s Mírovkou a Tisem stejný počet bodů.