--

--

Kdo zastaví Nový Jičín ????

0

"Do Valmezu jsme jeli s tím, že nemáme co ztratit. Samozřejmě chtěli jsme bodovat, ale pod větším tlakem byl soupeř, který chce postoupit, a proto musí sbírat body. My jsme však po dvou výhrách byli na zápas dobře naladěni a věřili jsme že máme tým na to, abychom domácí o body obrali. Do zápasu však vstoupili lépe domácí, kteří hned asi ve 4. minutě šli do vedení po standardce. Sice to byl pro nás nepříjemný start, ale chtěli jsme co nejdříve vyrovnat, což se nám podařilo. Dali jsme na 1:1 a v tu chvíli jsme začali na hřišti dominovat a do poločasu jsme přidali ještě tři branky. Když vedeme 4:1, tak je jasné, že už nemůžeme pomýšlet na nic jiného než na vítězství, ale na druhou stranu, nechtěli jsme nic podcenit. Do poločasu Valmez ještě snížil na 4:2 a věděli jsme, že druhý poločas nebude nic jednoduchého. Druhý poločas, jsme chtěli hrát pořád aktivně, ale je pravdou, že Valmez nás zatlačil, ale my jsme věděli, že musíme zodpovědně bránit a hlavně nedovolit domácím dát kontaktní branku. To se nám podařilo a jsem hrdý na svůj tým jak jsme k zápasu přistoupili a odmakali jej do poslední minuty": řekl po utkání střelec tří gólů hostů Radovan Lokša.

TJ Valašské Meziříčí
P. Rohel [-] - J. Roupec [-] , M. Václavek [-] (46. P. Dragon [-] ) , A. Michálek [-] , M. Sviták [-] (60. J. Wludyka [-] ) - M. Kotůlek [-] , T. Bělíček [-] , T. Komara [-] , V. Žilinský [-] - Z. Pospěch [-] (35. O. Bartozel [-] ) , M. Výmola [-]