10.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. A, 2016-2017

Na penaltu se postavil brankář a proměnil

0

Kvalitní hra soupeře na domácí nestačila

Penaltu proměnil brankář

Domácí začali zápas lépe.

Již v 5. minutě proměnil brankář Jindra Adamec pokutový kop nařízený po faulu na Pavla Čuříka.

Brzký gól přidal domácím sevedůvěru.

V 9. minutě se uvolnil Miroslav Křikava a zvyšoval na 2:0.

Postupem času soupeř hru vyrovnal, měl několik šancí, ale brankář domácích Adamec mužstvo podržel.

Ve 40. minutě se dobře uvolnil Miroslav Křikava a nezaváhal.

Poločas skončil 3:0.

Hosté snížili, obrat se nekonal

V druhém poločase byla hra vyrovnaná a v 60. minutě hostující Tomáš Hadrava snížil na 3:1.

Na tento gól domácí reagovali zlepšenou hrou a Miroslav Křikava se opět dostal do několika šancí, z nichž po brejcích a výborném výběru místa