10.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. A, 2016-2017

Dobře hrající hosté na body nedosáhli

Gól do šatny

V první půli hosté dobře kombinovali a měli balón více na kopačkách.

Domácí však do vyložených šancí hosty nepustili.

Ve 44. minutě skóroval  Pavel Novotný hlavou po centru Marka Zamazala ze standartní situace.

Krásná akce domácích zajistila výhru

Druhý poločas začali lépe hosté.

Více drželi balón a postupem času si vytvářeli převahu.

V 65. minutě srovnával skóre za hosty po krásné individuální akci Ondřej Berky, když obešel  2 stopery domácích a prostřelil brankáře.

Když byli hosté v největším tlaku,  tak v 81.minutě Josef Pospíchal nádherně prošel z vlastní poloviny celým hřištěm a po samostném úniku zvýšil na 2:1 pro domácí.

Výsledek se domácím podařil udržet i přes další tlak lépe kombinujících hostí.

TJ Jiskra Dobronín
Jan Chramosta: Za hru v prním poločase jsme si zasloužili vítězství. V druhém poločase byl herně lepší soupeř.

FC Slovan Havlíčkův Brod B
Josef Fikar: Z naší strany to nebyl špatný zápas, ale gólově jsme se neprosadili.

P. Kotrba [-] - M. Mikšíček [-] (85. D. Padrnos [-] ) , D. Diňa [-] (59. K. Bořil [-] ) , J. Pospíchal [-] , M. Zamazal [-] , P. Horáček [-] , L. Sedláček [-] , L. Laňka [-] , P. Novotný [-] , M. Cink [-] , J. Červinka [-]

J. Vaněček [-] - V. Halák [-] , M. Báča [-] , K. Svoboda [-] , J. Molák [-] - L. Burjetka [-] , L. Sůva [-] (56. L. Bača [-] ) , D. Hejkal [-] (46. O. Berky [-] ) , D. Henek [-] , L. Havel [-] - J. Horn [-]

ŽK: 33. L. Sedláček , 35. P. Novotný , 70. M. Zamazal , 90. P. Horáček - 49. K. Svoboda , 90. L. Bača .
Počet diváků: 120. Rozhodčí: SVOBODA Ladislav - RYGL Luboš, TERBER Ondřej.