Velká one man show v Osové Bítýšce, Marek Vařílek nastřílel Hamrům čtyři branky!

1

Čtyři branky Marka Vařílka znamenaly tři body. Proti Kladivářům z Hamrů se prosadil při výhře 4:2 jen tento útočník Osové Bítýšky.

Osová Bítýška šla do jednobrankového vedení

Ve 4. kole okresního přeboru domácí Bitýška hostila silné Hamry. Útkání po celých devadesát minut mělo vysokou úroveň.
Jedinou kaňkou zápasu byl velmi slabý výkon sudího p. Judy.

Domácí šli do vedení ve 4. minutě po střele Vařílka. Hosté mohli záhy vyrovnat z přímého kopu Zedníčkem,
ale jeho střelu reflexivně vyrazil Řeháček na roh. V dalším průběhu první půle byli domácí lepším týmem,
měli i šance, které nedokázali proměnit. Hamry hrozily jen ze standartních situací.

Marek Vařílek nastřílel za 25. minut čistý hattrick

Do druhé půle domácí vletěli jak uragán. V 50. minutě Trojan vysunul Vařílka, který svedl vítězný souboj se Zedníčkem,
kličkou se zbavil brankáře Pinkavy a do prázdné brány zvyšoval na - 2:0. V 65. minutě zatáhl míč po pravé straně Z. Mucha,
přesně odcentroval na volného Vařílka a jeho hlavička znamenala vedení - 3:0. Čtvrtý gól Mára Vařílek přidal v 75. minutě
po závaru ve vápně hostí, když levačkou napálil míč pod břevno.

V posledních deseti minutách domácí zbytečně polevili a Hamry je potrestali dvěma góly v 86. a 88. minutě. V poslední minutě zápasu
úřadoval sudí Juda, když vyloučil domácího P. Muchu za zdržování.

SK Osová Bítýška
Petr Koláčný: Naše vítězství je zcela zasloužené, mrzí mě ztráta koncentrace v poslední desetiminutovce, jinak by výhra byla vyšší. Nedá mi to a musím se ještě vyjádřit k poslední minutě zápasu. Za rozhodnutého stavu a bez upozornění vyloučit hráče za zdržování hry je fakt umění!!! Myslím si ,že vyloučení bylo účelové vzhledem k příštímu zápasu.