22.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2015-2016

--

Béčko Radostína získalo důležité body

19. P. Kozel , 35. A. Kališ , 50. M. Homola - 30. L. Šebek (p.) , 69. M. Svoboda
0

Důležité body v boji o záchranu získal Radostín B, který porazil Strážek těsně 3:2.

Radostín B si vytvořil jednobrankový náskok

V důležitém zápase přivítala na svém hřišti předposlední rezerva Radostína v tabulce osmý Strážek. Domácím šlo o velmi důležité body, které jim mohly přiblížit záchranu v soutěži. Na začátku utkání byli aktivnější hosté, ale do vyloženějších šancí se nedostali. Ve dvacáté minutě v závaru ve vápně se dobře zorientoval domácí Kozel Petr a nedotaženými nůžkami vstřelil první branku - 0:1. Po jednom rohovém kopu v 30. minutě domácí hráč zahrál rukou ve vápně. Sudí Teplý neváhal a nařídil penaltu. Libor Šebek se  nemýlil a vyrovnal - 1:1. V 35. minutě po standardní situaci z dobrých čtyřiceti metrů domácí stoper Aleš Kališ nachystal hostujícího gólmana na hruškách a vstřelil krásný gól - 2:1

Strážek již nestačil vyrovnat

Po přestávce vstoupili do druhé půle lépe domácí a po individuální akci  beka Inwalda Jana, který přesně nahrál střídajícímu Lázničkovi a ten nezaváhal - 3:1. Místo aby si domácí v klidu dohráli zápas a proměnili další akce, si nechali zápas zdramatizovat v 69. minutě po nekompromisním přímém kopu hostí z kopačky Miloše Svobody - 3:2. Po dramatickém závěru utkání si domácí dokázali výsledek udržet. V příštím kole tak budou moci domácí fotbalisté svoji situaci v tabulce ještě vylepšit, když přivítají na svém hřišti Sněžné.

TJ Strážek
Josef Cimbálník: Domácí tým posílen s několika hráčů A týmu, dnes hrál velmi pěkný fotbal. Od nás to nebyl podařený zápas, chybělo nám větší nasazení a i bojovnost. Každopádně si myslím , že bod jsme si tu zasloužili získat , ale nepodařilo se nám to .