24.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. B, 2015-2016

--

Ludgeřovice rozstřílely poslední Staříč 6:0

2. L. Fojtík , 34. P. Zoubek , 57. L. Fojtík , 58. K. Klos , 64. K. Klos , 89. L. Stepek
0

Vedoucí Ludgeřovice udělaly po delší době domácím fandům radost a vyhrály jednoznačně 6:0.

Skvělý nástup domácích

Již od prvních chvil bylo jasné, že proti sobě hrají první a poslední tým tabulky. Již ve 2. minutě se prosadil domácí střelec Fojtík, který nedal šanci hostujícímu brankáři - 1:0. Hosté měli na střídaní pouze 2 hráče, z toho 1 byl sám trenér Staříče Juraj Wiedermann. Domácí byli jednoznačně lepší, dostali se do mnoha šancí, ale ani jedna z nich neskončila v bráně hostujícího Smetany. V 34.minutě se po akci Mudrocha se Stepkem prosadil Zoubek - 2:0. Ludgeřovice tak šly do šaten za příznivého stavu.

Kanonáda Ludgeřovic a Staříč byl bez šance

Ve druhém poločase pokračovala jasná převaha domácích a v 57.minutě dal svůj druhý gól v zápase Fojtík - 3:0. Hned o minutu později se zpoza vápna krásně trefil Karel Klos - 4:0. V 64.minutě se k odraženému balónu dostal opět Karel Klos a opět se nemýlil - 5:0. Poslední hřebíček do téměř již zasypané rakve přidal po rohovém kopu Lukáš Stepek, který uzavřel skóre zápasu na 6:0.