16.kolo, Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor , 2015-2016

--

Chotěšov stále bez prohry

34. E. Molek , 61. T. Vacek (p.) , 67. D. Kubík , 88. D. Kubík - 16. P. Pružinec , 45. S. Krejčík
0

Hráči Chotěšova pokračují v jízdě a stále si drží desetibodový náskok. I když Kasejovice po poločase vedly 1:2, tak zápas nedotáhly do vítězného konce.

Domácí dostali gól do šatny

Šlágr kola, to byl zápas mezi prvním Chotěšovem a dobře hrajícími Kasejovicemi. Od první minuty bylo vidět, že se potkaly jedny z nejlepších týmů okresního přeboru a hra byla vyrovnaná. Jako první se dokázali prosadit hosté, když první gól zápasu vstřelil Patrik Pružinec 0:1. Na obou stranách přibývaly šance a byli to domácí, kterým se podařilo vstřelit další gól, když se trefil Eduard Molek 1:1. Vyrovnaný první poločas dopadl ale lépe pro hostující hráče z Kasejovic, když se jim podařilo dát gól do šatny, když ve 45. minutě vstřelil gól Stanislav Krejčík a poslal tak svůj tým podruhé v zápase do vedení 1:2. Do konce první půle už ani nebyl čas, aby se skóre změnilo a znovu a tak se šlo do kabina za stavu 1:2 pro hostující Kasejovice.

Domácí zabrali a zápas otočili ve svůj prospěch

Druhý poločas lépe odstartovali domácí, kteří se postupem času dostávali ke svojí hře, kterou se prezentují celou dosavadní sezónu. Nejprve měli domácí výhodu pokutového koupu, když si míč postavil v 61. minutě domácí kapitán Tomáš Vacek a znovu srovnal stav 2:2. Za šest minut se domácí radovali znovu a to zásluhou Davida Kubíka, který poslal svůj tým do vedení 3:2. Domácí tak byli při chuti a začali si vytvářet více brankových příležitostí. Konečnou tečku zápasu zasadil domácí David Kubík, který svou druhou trefou v zápase stanovil konečný stav na 4:2. Domácí Chotěšov ukázal svou sílu a otočil tak zápas ve svůj prospěch. První tým tabulky tak drží stále svou neporazitelnost. Kasejovice se však za svůj výkon stydět nemusí, dokázali s prvním Chotěšovem vetšinu zápasu držet krok.

TJ Chotěšov
Miroslav Bednář: „Dnešní fotbal byl hodně zajímavý. Domácí se snažili hrát svůj klasický fotbal, ale hosté jim toho moc nedovolovali. Domácí podržel jejich gólman a nakonec dokázali potvrdit své postavení v tabulce a zaslouženě si došli pro tři body.“