21.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2015-2016

Nedvědice pokračuje ve vítězném tažení

0

Po sedmé v řadě Nedvědice zvítězila, tentokrát porazila vysoko Osovou Bítýšku.

Nedvědice měla výborný nástup do utkání

Po dobře odehraném zápase v Rozsochách Nedvědice doma přivítali soupeře z dolní poloviny tabulky. Nedvědice se dostala po pátečním jednobrankovém vítězství na hřišti v Rozsochách, kde přerušila domácím třináctizápasovou šňůru bez prohry na druhé místo v tabulce. Na něm je jen vlivem horšího skóre jak vedoucí Bohdalov. Osová Bítýška v pátek prohrála vysoko 1:6 v Počítkách a určitě se přijela pokusit do Nedvědice bodovat. Do vedení šli domácí ve 12. minutě po pěkném voleji Zdeňka Prudkého - 1:0. Pak domácí zvýšili v 19. minutě po dlouhém autu dobře hrajícího Radka Krejčího, když si prudce letící míč  srazil do vlastní brány obránce hostí Pavel Jelínek - 2:0. Místo aby domácí hru uklidnili, tak byla plná nepřesností, trochu i vinnou nerovného hřiště. Hosté tak potrestali Nedvědici gólem do šatny. V 45. minutě se trefil Marek Navrátil - 2:1.

Nedvědice ovládla druhý poločas

Do druhé půle domácí provedli dvě změny. Hra se zlepšila a byla jen otázka kolik gólů ještě Nedvědice nastřílí. Po dlouhém autu Radka Krejčího skóroval hlavou s chutí hrající Roman Šikula - 3:1. Potom po perfektně kopnutém rohu Michalem Havlíčkem dal gól hlavou kapitán Jakub Doušek - 4:1. Na konečných pět jedna po krásné akci zkušeného rutinéra Libora Jaroše po přihrávce Michaela Škvařila dal do prázdné branky Havlíček.

SK Pernštejn Nedvědice
Pavel Fila: Do vedení jsme šli po pěkném voleji Prudkého. Pak jsme zvýšili po dlouhém autu dobře hrajícího Krejčího, když prudce letící míč si srazil do vlastní brány obránce hostí. Místo abychom hru uklidnili tak byla plná nepřesností. Hlavně za druhou půli si hráči zaslouží pochvalu. Hráčem zápasu byl Roman Šikula.