15.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Kamenice doma potvrdilo špičku tabulky

0

Do Kamenice zavítali hráči z Police, což byl celek na pátém místě v tabulce. Hosty čekal zjevně nejtěžší soupeř v lize a tak se na dnešní mach museli speciálně připravit. Nakonec se však překvapení kola neurodilo...

Výhoda o hráče navíc pro domácí

Soupeř nebyl z kraje utkání kompletní a domácí toho jistě chtěli využít co nejdříve. To se nekonalo, neboť za deset minut onen poslední chybějící hráč, na straně Police, doklusal na plac a hrálo se jedenáct na jedenáct. Ve 41. minutě se dokázal jako první v zápase prosadit David Říha a zápas dostal spád. Obrana hostů byla vystužena krajským stoperem, a proto se domácím zase až tolik při průchodu hostující obranou nedařilo. Poločas byl dohrán za stavu 1:0.

Potvrzení vítězství domácích

Druhá půlka byla obdobná, jako půle první. Hrál se pohledný fotbal, který bavil kombinacemi a vůbec efektní hrou, kterou v efektivitu přetavili pouze hráči Kamenice. Bylo k vidění dost tyček a břeven. Na hřišti byla přítomna jednoduše kupa smůly, jinak jsme mohli vidět více branek. Ke konci utkání, když už hosté začali tzv. "odcházet", byli na koni a s energií vsítili i potvrzující branku zápasu. Na svědomí ji měl Martínek Lukáš v poslední minutě základní hrací doby a potvrdil výhru pro svůj tým v konečném poměru 2:0.

FC Kamenice
Václav Erben (brankář Kamenice): Ze začátku jsme chtěli dát rychle branku, protože hosté nastoupili o jednoho méně, ale bohužel. Nedali jsme ji. Nakonec jsme utkání zvládli a musím přiznat, že zápas stál za to. Hezky se na to koukali a naši kluci byli obecně živější a to v závěru rozhodlo.