22.kolo, Jihočeský | Tábor | III. třída , 2015-2016

--

Rezerva Hor doma vyhrála 3:0

0

Hodnocení utkání očima trenéra Ratibořských Hor Slavomíra Mareše:

Utkání jsme nezačali dobře, neboť nás soupeř v úvodu utkání přehrával, ale bez gólového efektu. Naše chvíle přišla v 15. minutě, kdy dal Pechánek gól na 1:0 a od té doby se hra vyrovnala. Ve 32. minutě agilní Pechánek navýšil skóre na 2:0, což byl i výsledek po prvním poločase. Druhý poločas začal stejně jako ten první, ale naše obranná čtveřice soupeře do žádných větších šancí nepustila. Naopak po šancích Kolacího jsme mohli naše vedení ještě navýšit. Rozhodnutí přišlo v 79. minutě, kdy krásnou střelou do šibenice pojistil naše vítězství Moravec. O minutu později hosté po našem faulu v pokutovém území kopali penaltu, kterou ale náš brankář Vocílka nádherně vyrazil. Děkuji všem našim hráčům za předvedený výkon a divákům za jejich podporu a zvu je na další utkání, které sehrajeme opět doma v neděli 10.4. od 17.00 se Sokolem Vlkov.

SK Ratibořské Hory B
T. Vocílka [-] - S. Mareš [-] , T. Pechánek [-] (71. L. Balík [-] ) , P. Komárek [-] , A. Fišer [-] , D. Říha [-] , P. Svatek [-] , S. Buřič [-] , J. Kolací [-] (61. R. Moravec [-] ) , M. Průcha [-] , V. Říha [-]

TJ Sokol Želeč B
R. Lanžhotský [-] - V. Slaba [-] (46. J. Houdek [-] ) , i. Straka, [-] , M. Vinklárek [-] , D. Konvalinka [-] - J. Kalina [-] (56. L. Frantík [-] ) , P. Herma [-] , P. Kolací [-] , P. Sládek [-] - F. Kukla [-] (71. M. Kadlec [-] ) , P. Kubatý [-]

Počet diváků: 60. Rozhodčí: Mraček Pavel - KINDEL Miroslav (N), JANOUŠEK Martin (N).