14.kolo, Jihočeský | Tábor | III. třída , 2015-2016

--

Měšice nasázely čtyři branky, dvakrát se trefil Široký

0

SK Ratibořské Hory B
Slavomír Mareš (trenér): Do utkání jsme vstoupili velice špatně, soupeř měl více ze hry a v 18. minutě šel zaslouženě do vedení. Poté jsme sice soupeře přehrávali, ale vytvořili jsme si jedinou gólovou šanci, kterou jsme ale bohužel neproměnili. Druhý poločas jsme sice začali náporem, ale bez gólových šancí. Naše slabá chvilka přišla v rozmezí 68. - 71. minuty, kdy nám Široký vstřelil dvě branky a rozhodl tak o osudu utkání. Hosté pak ještě v 79. minutě zvýšili na 0:4, my jsme výsledek korigovali v 84. minutě po krásné střele Pláteníka. Vítězství hostů je zcela zasloužené. Mrzí mě, že jsme o pouti před početnou návštěvou předvedli tragický výkon. Doufám, že v dalším utkání, ve kterém nastoupíme v neděli 1.5. od 15.30 na hřišti FC Oldřichov podáme daleko lepší výkon.

T. Vocílka [-] - A. Fišer [-] , R. Moravec [-] , S. Buřič [-] , M. Průcha [-] - P. Svatek [-] , D. Kutiš [-] (78. L. Balík [-] ) , M. Blovský [-] (46. R. Pechánek [-] ) , D. Říha [-] (72. J. Pláteník [-] ) - D. Feichtinger [-] (61. P. Komárek [-] ) , T. Pechánek [-] -

TJ Olympie Měšice
V. Jiran [-] - V. Dub [-] , L. Houda [-] , V. Spivak [-] , V. Macek [-] , P. Kášek [-] , J. Dvořák [-] (65. M. Široký [-] ) , T. Jíra [-] (80. L. Jouza [-] ) , V. Jůza [-] , L. Lexa [-] , V. Veselý [-]

ŽK: 39. S. Buřič - 43. T. Jíra .
Počet diváků: 95. Rozhodčí: Pinc Jaroslav - KINDEL Miroslav (N), ROHEL Lukáš (N).