25.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2015-2016

--

Kynžvart si doma poradil se Slavkovem

30. T. Hrdonka , 53. T. Hrdonka , 65. L. Kuna
0

Omladěný Slavkov dojel s dorosteneckou sestavou, na hřiště nastoupilo osm jiných hráčů, než tomu bylo v minulém kole. Po vyrovnaném zápase převládly ale zkušenosti a domácí Kynžvart vyhrál 3:0.

V první půli se z gólu radovali jen domácí

Vyrovnaný zápas mohli sledovat diváci v Kynžvartu, kde se předvedli mladíci ze Slavkova. Od první minuty byl vidět rychlý a kvalitní fotbal. První se z gólu radovali domácí, když vykopával domácí gólman, který jeden z útočníků sklepl do běhu Tomáši Hrdonkovi, kterému se podařilo dostat míč až za záda hostujícího gólmana a domácí vedli 1:0. Do konce první půle už se nic podstatného nestalo a tak se šlo do kabin za stavu 1:0 pro domácí.

Domácí přidali další dvě branky

Ve druhé půli se pokračovali ve stejném stylu, kdy se hra přelévala z jedné strany na druhou a padesátka platících diváku si musela přijít na své. Další gól přišel opět na straně domácích, když se znovu trefil Tomáš Hrdonka, který z rohového kopu zvyšoval stav na 2:0. Domácím se o deset minut později podařilo dát ještě třetí gól, o který se zasloužil Lukáš Kuna a zvyšoval na 3:0. I když průběh zápasu vyzníval spíše vyrovnaným dojmem, tak konečný výsledek musel být pro hostující hráče zklamáním.

TJ Sokol Lázně Kynžvart
Jan Šprincl: „Vyhráli jsme 3:0, oni přijeli omlazení, samí dorostenec, ale docela vyrovnaný zápas to byl. Pochválil bych našeho gólmana, který nepustil ani jeden gól.“

TJ Spartak Horní Slavkov
Harald Houška: „Vyrovnaný zápas, domácí byli šťastnější v zakončení. Naši kluci hráli výborně, měli jsme úplně obměněnou sestavu a kluci předvedli dobrý výkon. Chtěl bych pochválit výkon rozhodčích, konečně nám zapískal někdo normálně, fakt dobrý byli.“

D. Matoušů [-] - - L. Kuna [-] , R. Kič [-] , P. Bušek [-] , R. Weiser [-] , J. Fehnl [-] , T. Boháč [-] (66. O. Kucik [-] ) , T. Hrdonka [-] (62. M. Kysilka [-] ) , J. Loucký [-] (50. D. Tunder [-] ) , P. Sobotík [-] - D. Tomčík [-]

M. Plaček [-] - J. Jančík [-] (87. G. Balog [-] ) , D. Legr [-] (43. M. Šlajs [-] ) , J. Prágr [-] , M. Hlinka [-] , F. Zázrivec [-] , M. Aubrecht [-] (71. K. Čížek [-] ) , T. Kubík [-] , M. Bari [-] , J. Legr [-] , A. Stanko [-]

ŽK: 57. T. Boháč , 75. D. Tunder , 86. M. Kysilka - 84. F. Zázrivec .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: Sieber Josef - LHOTKOVÁ Veronika, JATI David.