24.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2015-2016

--

--

Nová Role si pohlídala druhý flek v tabulce

0

Domácí Kraslice na svém hřišti přivítaly druhý tým tabulky Novou Roli, která podle papírových předpokladů nezaváhala a odváží si všechny tři body

První půli vyhráli hosté jedním gólem ze 17. minuty

Slušná divácká kulisa dorazila na fotbalový stadion do Kraslic, kam dojel druhý tým tabulky Nová Role. Od prvních minut byli aktivnější hosté a po zásluze byli také odměněni gólem, když se v sedmnácté minutě trefil Josef Vaverka, který dostal zpětnou přihrávkou míč na hranici velkého vápna, odkud se mu podařilo prostřelit vše, co mu stálo v cestě a poslal tak svůj tým do vedení 0:1. Po vstřeleném gólu se hra více vyrovnala a domácí se snažili o vyrovnání ještě do poločasu, což se jim nakonec nepovedlo a první půle skončila lépe pro hostující Novou Roli.

Druhá půle přinesla pět branek

Do druhé půle vstoupili domácí už aktivněji a po zásluze byli odměněni gólem, který znamenal vytoužené vyrovnání. O vyrovnávací branku se postaral domácí Tomáš Dočkal, který srovnal stav zápasu na 1:1. O čtyři minuty později, to se psala 55. minuta přišla rychlá akce hostí, kteří se dostali znovu do vedení a Josef Vaverka se tentokrát představil v roli nahravače a jeho přihrávku využil Lukáš Hájek, který dával na 1:2. Neuběhlo ani pět minut a domácí inkasovali další gól, o který se postaral znovu Josef Vaverka, který znovu nahrával Lukáši Hájkovi a ten se nemýlil a navýšil stav na 1:3 pro Novou Roli. O dvě minuty později se dostal k míči znovu Josef Vaverka, který předložil míč Danielu Hájkovi, který navýšil na 1:4 a bylo rozhodnuto. Domácím se podařilo dát jen kosmetickou branku v 80. minutě, která znamenala poslední gólovou tečku zápasu, který hosté vyhráli 2:4 a zaslouženě si odváží všechny body z Kraslic.

FK Nová Role
Daniel Hájek: „Dneska to vypadalo docela dobře, odehráli jsme dobrý zápas a po zásluze jsme vyhráli 2:4, takže spokojenost.“