8. T. Pěček , 22. D. Pěček , 86. J. Holý (p.) , 90. R. Zádrapa - 15. F. Repčík , 33. S. Habrman , 60. S. Habrman , 68. V. Bárta
0

Na horkou půdu ve Skalné dorazil tým ze spodní části tabulky Studánka, která se po minulé výhře nad Chodovskou dočkala bodů i ve Skalné

Nerozhodná první půle přinesla čtyři branky, jeden padl přímo z rohového kopu

Sedmdesát platících diváků se došlo podívat v nedělním dopoledni na fotbal do Skalné, která na svém hřišti přivítala předposlední tým tabulky. Bohužel pro domácí fandy kteří si udělali v sobotním dopoledni čas, nedopadl zápas úplně nejlépe, když Skalná nakonec prohrála na penalty. O první gól zápasu se postaral zkušený hráč domácích Tomáš Pěček a v osmé minutě poslal svůj tým do vedení 1:0. V patnácté minutě přišla chvíle Studánky a to zejména Františka Řepčíka, který zaskočil domácího gólmana a vstřelil nečekaný gól přímo z rohového kopu a srovnal na 1:1. O několik minut později se do vedení dostali opět domácí a byl to znovu Pěček, tentokráte ale ne Tomáš, ale jeho syn Dominik Pěček a bylo to 2:1. Hosté se nevzdali a o deset minut později srovnali stav na 2:2 zásluhou Simona Habrmana. Do konce první půle už diváci gól neviděli a šlo se do kabin za nerozhodného stavu 2:2.

Skalná vyrovnala za pět dvanáct

Hostující Studánka v první půli zjistila, že by se se Skalnou dal hrát vyrovnaný fotbal a do druhé půle naskočila s větší drzostí a aktivitou, odměnou jim byl gól, který je poslal poprvé v zápase do vedení. Svým druhým gólem v zápase poslal svůj tým do vedení 2:3 Simon Habrman a ve Skalné se začaly dít věci. V 68. minutě, o několik minut později, byli za svoji aktivitu hosté odměměni podruhé, když se trefil Vilém Bárta a poslal tak svůj tým do dvoubrankového vedení 2:4. Když už to vypadalo ze Studánkou velmi dobře a nadějně, tak se nechal vyloučit autor dvou branek Simon Habrman, to se psala 83. minuta a Skalná vycítila šanci, kterou následně využila, když v 86. minutě kopala pokutový kop, který proměnil Jiří Holý a o napínavý konec zápasu bylo postaráno. Domácí si vytvořili tlak, který se jim nakonec podařilo proměnit v toužený vyrovnávací gól, když se trefil Radek Zádrapa a srovnal na 4:4. O vítězi tedy musely rozhodnout až pokutové kopy.

Studánka si odváží o bod více za výhru po penaltách

Po napínavém závěru si hráči ze Skalné připisují alespoň bod. Druhý bodík za výhru v penaltách si připisuje Studánka, která byla šťastnější. Na penalty hosté vyhráli 4:5, rozhodující šestou penaltu vychytal hostující gólman Stanislav Kašpar.

FK Skalná
Jaroslav Kapic: „Dneska jsme hráli hrozně, moc se omlouváme všem divákům, kteří se na nás došli podívat, to byla z naší strany fakt hrůza.“

TJ Jiskra Ohara Studánka
František Řepčík: „Hráli jsme zezadu a dávali jsme góly hlavně z brejků a chodili jsme do otevřené obrany. Týmově jsme dneska hráli docela dobře.“