22.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2015-2016

--

--

Vyrovnané utkání rozhodla jedna branka

0

Do Kraslic zavítala Plesná, která byla před zápasem v tabulce o dvě příčky výš s náskokem sedmi bodů. Domácí Kraslice zápas zvládly a jediná branka rozhodla o zisku tří bodů

Jediná branka zápasu padla na začátku první půle

Vyrovnané utkání se očekávalo v zápase dvou týmu z prostřední části tabulky, což se přeneslo také na hřiště. Domácím se podařilo vstřelit první branku utkání ve dvanácté minutě, když se hlavou trefil Tomáš Procházka, kterému z pravé strany nacentroval krásný míč Jakub Rohan a domácí šli do vedení 1:0. Po inkasovaném gólu se do hry více obuli hostující hráči a vytvořili si několik šancí na vyrovnání, ale bohužel pro Plesnou žádná neskončila gólem. Největší šanci v první půli měl hostující Václav Bláha, který si tváří v tvář gólmanovi neporadil a domácí mohli jít do kabin s dobře rozehraným utkáním.

Druhý poločas bez branek

Ve druhé půli se očekávala útočná smršť hostujícího týmu, která sice přišla, ale vytoužený gól žádná branková příležitost nepřinesla. Téměř stopadesát platících diváků se ve druhé půli žádného gólu nedočkalo a domácí tým si tak mohl připsat těsné vítězství 1:0. I když hosté ke konci zápasu přitlačili svého soupeře, ke gólu to nevedlo a odjíždějí z Kraslic s prázdnou.

SK Kraslice
Tomáš Procházka: „Vyrovnaný zápas. Po krásné akci jsme vedli 1:0, hosté chvíli potom měli velkou šanci na vyrovnání, ale stoprocentní gólovku nedali a my jsme vyhráli první půli. Ve druhé půli byly šance na obou stranách, které ale gólem neskončily a my jsme byli v zápase šťastnější a vyhráli.“

TJ Jiskra Plesná
Jaromír Štefek: „Měli jsme mraky gólových příležitostí, které jsme neproměnili. Rozhodčí nepískli při gólu ofsajd, ale nemůžeme se vymlouvat jenom na rozhodčí, měli jsme dát nějakou šanci.“

SK Kraslice
P. Hofman [-] - P. Müller st. [-] , D. Palocsányi [-] (62. L. Procházka [-] ) , J. Rohan [-] (43. V. Wolf [-] ) , J. Šiman [-] , T. Schwarz [-] , P. Müller ml. [-] , T. Studeník [-] , J. Šudák [-] , T. Procházka [-] , T. Dočkal [-]

S. Bikar [-] - P. Schaller [-] , A. Votruba [-] - M. Černý [-] , R. Glazer [-] (74. J. Hrotek [-] ) , V. Bláha ml. [-] , B. Votruba [-] , J. Poláček [-] , A. Šulek [-] , V. Bláha st. [-] , J. Štefek [-]

Počet diváků: 143. Rozhodčí: Lhotka Jindřich - HLAVATÝ Josef, ĎUGEL Pavol.