22.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2015-2016

--

Studánka zase bez bodu, Kynžvart jí nadělil bůra

55. J. Němec (p.) , 56. J. Němec - 3. D. Buček , 26. L. Kuna , 29. D. Tomčík , 37. D. Tomčík , 74. P. Kuchejda (vl.)
0

Kynžvart v posledních dvou zápasech sehrál bitvu s dvěma posledními celky tabulky Chodovskou a Studánkou, se kterýma si nakonec připisuje povinná vítězství. Studánka opět nezískala ani jeden bod

V první půli bylo rozhodnuto

Poslední Studánka si na domácím hřišti chtěla konečně připsat nějaký bod do tabulky, ale hostující Kynžvart byl proti a na Studánku vlétl hned od začátku a po první půli bylo téměř rozhodnuto. Padesát diváků se v sobotním odpoledni přišlo podívat na zápas ve Studánce, kde šli hosté do vedení hned ve třetí minutě, když se o první branku zápasu postaral Dominik Buček, který zakončil krásnou akci domácích 0:1. Hosté se prezentovali kombinační hrou, která jim v první půli přinesla další tři branky. Další gól vstřelil Lukáš Kuna 0:2 a další dvě branky po pohledných akcích přidal David Tomčík, který se poprvé trefil ve 29. minutě 0:3 a podruhé zasadil poslední tečku první půle, když navýšil na 0:4 ve 37. minutě. Zdrcení domácí hráči tak šli do kabin s hrůzou, co přinese druhý poločas a kolik že gólů to zase dostanou.

Studánka po poločase zabrala

Ve druhé půli tomu však bylo ale jinak než v první půli domácí hráči ze Studánky nic nevypustili, ale naopak zapli motory a dostali příležitost v podobě pokutového kopu, ke kterému se postavil Jan Němec av 55. minutě snižoval na 1:4. Neuběhla ani jedna minuta a tentýž hráč Jan Němec se trefil podruhé a dal tak naději svému týmu na vyrovnání, když snižoval na 2:4. Hosté ale žádný zvrat zápasu nedopustili a zápas si pohlídali, v závěru přidali ještě pojišťující branku, pod kterou byl podepsaný domácí hráč Patrik Kuchejda, který vlastním gólem poslal hosty opět do vedení o tři branky na 2:5 a domácím tak zatrhl veškeré naděje na dobrý výsledek. Domácí Studánka tak opět prohrává před svými fandy.

TJ Sokol Lázně Kynžvart
Jan Šprincl: „Pomohli nám dorostenci, góly jsme dali po hezkých akcích. Dá se říct, že jsme rozhodli už v první půli, kterou jsme vyhráli 0:4.“