22.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2015-2016

Krajková si poradila na půdě ve Staré Chodovské a odváží si tři body

0

Souboj dvou sousedů v tabulce, kteří se trápí na chvostu tabulky dopadl lépe pro výše postavenou Krajkovou, která Chodovské nastřílela sedm branek

První půle v režii Krajkové

Starou Chodovskou trápila nízká účast stabilních členů základní sestavy a tak to taky vypadalo i na trávníku. Od prvních minut se do útoku tlačili více hosté, kteří zaměstnávali domácího gólmana od prvních minut. V sobotním odpoledni se na fotbal v Chodovské došlo podívat padesát diváků, kteří na první gól dlouho nečekali. O první gól zápasu se postaral hostující hráč Michal Majzner, který poslal svůj tým do vedení 0:1. Ve 38. minutě se hosté radovali podruhé, když se trefil mezi tři tyče hostující hráč Lukáš Svoboda 0:2. Když už to vypadalo, že se půjde do šaten na přestávku za stavu 0:2, tak přišly ještě šance na obou stranách, které skončily v síti ještě před poločasem. Ve 43. minutě se hosté radovali potřetí, když se trefil Jakub Švadrlík 0:3. A o minutu později dal jiskřičku naděje domácím Petr Dušek, který snížil do poločasu na 1:3

Ve druhém poločase padlo ještě pět branek

Ve druhé půli se pokračovalo v útočné hře a neuběhlo ani pět minut druhé půle a padl další gól. Byli to opět hosté kteří se znovu trefili, zejména Michal Majzner, který zvyšoval na 1:4. Domácí se opět pokusili o vylepšení skóre a to se jim taky povedlo v 63. minutě, když se trefil domácí Dominik Branný, který snižoval na 2:4. A když už to vypadalo, že se domácí nadechnou k tlaku a vytouženému vyrovnání, přišla další rána z hostujících kopaček a a svým druhým gólem zmrazil domácí naděje Lukáš Svoboda 2:5. Rozhození domácí do konce zápasu inkasovali ještě dva góly. V 73. minutě se potřetí v zápase trefil Lukáš Svoboda, který dovršil svůj hattrick a zvyšoval na 2:6. Konečnou gólovou tečku zápasu zasadil hostující Ondřej Galajda, který ukončil příděl předposlední Chodovské.