17.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2015-2016

--

--

Rozehraná Krajková to doma nezvládla a podlehla hostující Skalné

0

Krajková nastřílela soupeřům v posledních dvou zápasech 9 gólů a to chtěla přenést i do zápasu se Skalnou, která dojela napravit porážku z minulého kola, když podlehla Rychnovu 1:3.

Jiří Holý rozhodl první půli

Krajková po dvou výhrách chtěla navázat na dobré výkony a se Skalnou chtěla doma bodovat, to vše jim ale překazil hned v 5. minutě Jiří Holý, který vstřelil první gól hostů, když šel z rychlého protiútoku sám na gólmana a tváří v tvář nezklamal 0:1. Neuběhlo ani deset minut a Jiří Holý úřadoval podruhé, když překonal domácího gólmana a zvýšil na 0:2. Jiří potvrzuje svou kvalitu a gólovou potenci, když se pravidelně trefuje dvakrát za zápas, tentokráte to schytala Krajková, která po inkasování dvou rychlých gólů jakoby psychycky uvadla a nedokázala se za celý poločas vzpamatovat. První půle tak patřila hostujícímu celku ze Skalné.

Bojovná druhá půle přinesla jen gól Skalné

Do druhé půle už vstoupili domácí poněkud aktivněji, ale ke gólu to z jejich strany nevedlo a když v 77. minutě dostal domácí hráč Roman Ďuriš červenou kartu, tak bylo po nadějích získat nějaké body s dobře hrající Skalnou. Na konci zápasu výhru potvrdil Dominik Pěček, který stanovil konečný stav na 0:3 pro hostující Skalnou, která si zaslouženě dokráčela pro tři body.

TJ Dynamo Krajková
Petr Pleier: „Krajková podala otřesný výkon, který se neslučoval s 1.B třídou. Zasloužené vítězství Skalné, která si to za svůj přístup zasloužila.“

FK Skalná
Jaroslav Kapic: „V prvním poločase jsme šli do vedení a mohli jsme dát hned několik branek, mohli jsme rozhodnou už v prvním poločase. Ve druhé půli jsme dali gól až na konci zápasu a bylo po zápase.“

J. Titěra [-] - R. Tamajka [-] , M. Nohejl [-] , R. Ďuriš [-] , P. Platenka [-] - O. Galajda [-] , L. Lukeš [-] , L. Svoboda [-] (31. R. Novák [-] ) , J. Švandrlík [-] (60. J. Maršík [-] ) - M. Majzner [-] - L. Petrák [-]