16.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2015-2016

--

--

--

0

Studánka chtěla před domácími fanoušky odčinit prohru z minulého kola, když prohrála v Rychnově vysoko 7:0. Naopak Krajková chtěla potvrdit domácí výhru 5:0 nad Kynžvartem.

Host začali zápas lépe

Trápící se Studánka inkasovala první gól již v 17. minutě, když rozjásal hostující fanoušky Jakub Švandrlík a poslal tak svůj tým do vedení 0:1. První poločas dvou týmů ze spodní poloviny tabulky byl spíše o bojovnosti a soubojích a vyložených šancí mnoho k vidění nebylo. Hostující Krajková si jednogólový náskok udržela až do poločasu.

Krajková se rozstřílela a rozhodla tak zápas

Do druhé půle vstoupili opět lépe hosté, když se v 70. minutě trefil hostující Lukáš Svoboda a navýšil tak na 0:2. Hostujícímu týmu dal druhý gól více klidu na kopačky a začali si vytvářet více brankových příležitostí a mohli se tak radovat z dalších gólů. O další gól na 0:3 se postaral Ondřej Galajda a v nastaveném čase stanovil konečný stav zápasu hostující Jan Maršík 0:4. Hosté z Krajkové si tak odváží důležité tři body, které je posunují dál od sestupových vod. Studánka tak pokračuje v mizérii a bude mít ještě hodně práce aby zachánila 1. B třídu.

TJ Dynamo Krajková
Petr Pleier: „Krajková byla lepší a zaslouženě vyhrála. Oslabená i o tři hráče ze základní sestavy a dostali šanci dorostenci a povedlo se to.“