26.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Stěbořice rozhodly z rychlých kontrů

1

Stěbořice rozhodly o své výhře z brejků, které jim po celý zápas náležitě vycházely. Litultovice nebyly schopny se po celý zápas střelecky prosadit.

Před výbornou diváckou kulisou se hrálo střetnutí mezi Litultovicemi a Stěbořicemi. Výsledek utkání ale vůbec neodpovídá předvedené hře, protože domácí družina hrála velmi slušný fotbal, jen to zakončení bylo nulové. Hosté se po celý zápas soustředili pouze na obranu a vyráželi ke smrtícím brejkům, které jim stoprocentně vycházely. Již v 5. minutě vyslal za obranu Jakub Fiedler Romana Kokoška, který doslova procedil míč skrze litultovického brankáře Kamila Janetzkého – 0:1. Druhý brejk vyšel Stěbořicím v 23. minutě, kdy opět Jakub Fiedler uvolnil, ale  tentokrát Michala Jamnického a ten byl neomylný – 0:2. Do konce poločasu se už nic vážnějšího nestalo.

Ve druhé půli Litultovice přikovaly hosty k jejich vápnu a vytvořily si tlak. Z vytěžily jen na střelené břevno hostující svatyně a střely, které výborně zlikvidoval stěbořický gólman Jakub Losert. V samém závěru Stěbořice pojistily výhru ze dvou brejků. V 83. minutě byl úspěšný po přihrávce Jakuba Fiedlera Roman Kokošek – 0:3. A v samém závěru, kdy už domácí hráli vabank, se z nahrávače proměnil v zakončovatele Jakub Fiedler – 0:4.

TJ Sokol Litultovice
Adam Haas (trenér): Soupeř vstřelil rychlou první branku, od toho se odvíjel celý další průběh utkání, kterému však konečné skóre zdaleka neodpovídá. Soupeř nicméně vyhrál zaslouženě.

TJ Sokol Stěbořice
Milan Hanslík (trenér): Na zápase bylo hodně lidí. Výsledek nicméně neodpovídá průběhu hry. Litultovice hrály slušný fotbal. My jsme hráli pouze na brejky a vyšlo nám to. Dali jsme branku hned z prvního brejku. Pak jsme dali ještě druhou. Litultovice ve druhé půli otevřely hru a my přidali ještě dva góly. Nelíbilo se mi gesto domácího trenéra, který mi nepodal ani ruku.

K. Janetzký [-] - O. Minarčík [-] - A. Balek [-] (28. O. Haas [-] ) , M. Grygar [-] (31. M. Procházka [-] ) , M. Pokorný [-] , M. Bělaška [-] (85. J. Raschka [-] ) , M. Borč [-] , P. Fiala [-] , J. Tengler [-] , M. Korbel [-] (60. O. Doležel [-] ) , L. Haas [-] (69. M. Drápal [-] )

J. Losert [-] - D. Burda [-] (73. J. Holubec [-] ) , M. Jamnický [-] , O. Šumbera [-] (77. K. Havlásek [-] ) , R. Kokošek [-] (87. L. Burda [-] ) , O. Šmalec [-] , J. Fiedler [-] , M. Fiedler [-] , M. Paleta [-] , M. Kokeš [-] (83. M. Hrčka [-] ) , P. Vavrečka [-]

ŽK: 81. J. Fiedler .
Hráči zápasu: P. Vavrečka , J. Fiedler .
Počet diváků: 145. Rozhodčí: VÁCLAVÍK Josef - KRZISCH Roman, PIVOVARČÍK Miroslav.