17.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Favorit získal povinné tři body

0

Suché Lazce porazily čtyřgólovým rozdílem poslední Chlebičov. V první půli však Chlebičov podal velmi sympatický dojem a prohrával pouze o gól. Ve druhé půli se už projevily zkušenosti Lazců, které přidaly další tři branky a poskočily v tabulce na druhé místo.

Favorit z Lazců se připsal do tabulky povinné tři body. První poločas však nevypadal tak jednoznačně jak naznačuje výsledek. V prvních deseti minutách byl aktivnější Chlebičov. Z jeho aktivity se urodilo jen pár rohů. Pak se aktivity chopili domácí. Kožušník ještě svou šanci zahodil. V 32. minutě však křížnou střelou k tyči otevřel skóre – 1:0.

Ve druhé půli už byla převaha Lazců zjevná. V 58. minutě odcentroval z pravé strany Balda, míč doputoval až na vzdálenější tyč ke Kostkovi, který byl nekompromisní – 2:0. V 70. minutě nahrál pod sebe Balda Vlhovi, který míč zavěsil do kasy – 3:0. Skóre zápasu pak pečetil tři minuty před koncem opět kanonýr Vlha – 4:0.

TJ Suché Lazce
Jaroslav Laub (hrající trenér): Nehráli jsme podle mých představ. Ze začátku nás soupeř trošku zaskočil. Ve druhé půlce však soupeř fyzicky odpadl a začala se projevovat naše zkušenost.

SK Viktorie Chlebičov B
Karel Elek (vedoucí mužstva): Zasloužená výhra domácích. My jsme však zase tak špatně nehráli. Hlavně v první půli. Ve druhé už jsme nestíhali a dostali tři branky.

R. Matrosz [-] - F. Balda [-] , D. Laub [-] , D. Kostka [-] , V. Kožušník [-] (72. M. Adamčík [-] ) , J. Laub [-] (86. R. Novák [-] ) , O. Vlha [-] , L. Lenc [-] (78. L. Dener [-] ) , M. Havelka [-] , S. Stuchlík [-] , T. Herudek [-]

C. Josefus [-] - D. Kurka [-] , J. Vavřinčík [-] , D. Hollesch [-] - K. Michalík [-] (72. J. Vilášek [-] ) , J. Otlík [-] , J. Hollesch [-] , T. Levák [-] (56. T. Starý [-] ) - M. Šupík [-] (72. J. Vilášek [-] ) , L. Baďura [-] - V. Sýkora [-] (78. R. Havlický [-] )

ŽK: 54. D. Kostka .
Hráči zápasu: O. Vlha - C. Josefus .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: ŠALATA Jiří - ŠAFRÁN Martin, KOPPERBERG Michal.