19.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Závada remizovala s Budišovicemi

0

Do Závady dorazily Budišovice a ujali se vedení. Domácí vzápěti skóre vyrovnali a na začátku druhé půle šli do vedení. Hosté však stačili vyrovnat a zápas tak dospěl do remízového konce.

Zápas mezi Závadou a Budišovicemi začal oboustranně opatrně. Do šance se dostali v 16. min. hosté, gólman Závady Petr Krajíček dělovku zpoza pokutového území vyrazil na roh. Ten ale hráči Budišovic zahráli výborně, na centr nevýš vyskočil Roman Kubánek a hosté mtak šli do vedení - 0:1. Závada hned po rozehrávce vyrovnala, Aleš Dihel vysunul doprava Jiřího Lébla, ten jako na stříbrném podnose předložil míč Martinovi Janíkovi, a pro něho již bylo hračkou vyrovnat - 1:1. Minutu nato se opět vyznamenal brankář domácích Krajíček, když zlikvidoval další dělovku hostí mířící na jeho branku. Ve 21. min. se do sóla řítil Martin Janík, jeho lob však branku jen těsně minul. Ve 31. min. se Budišovice prodraly do šance zleva, Petr Krajíček však zachoval rozvahu, a míč mířící pod břevno vyrazil. Ve 36. min. hosté zahrozili hlavičkou zblízka, naštěstí mířili nad.

Druhou půli jsme začali . Brankář Budišovic Karel Foldyna zaváhal při odkopu míče, trefil jen aktivně hrajícího Martina Janíka, ten si odražený balón pohlídal a do prázdné branky otočil utkání ve prospěch domácích - 2:1. V 52. min. se snažil z otočky prosadit Lukáš Staňo. Brankář Foldyna tentokrát své zaváhání napravil a jeho šanci chytil. Domácí přidali na důrazu, ovládli střed hřiště, a snažili se náskok zvýšit. V 60. min. po trestném kopu Jaroslava Náwratha napálil odražený míč Marek Krupa, bohužel vedle. Pak se ale prosadili hosté, po centru zleva vyskočil nejvýš Miroslav Polomský a skóre bylo opět vyrovnané - 2:2. Zápas nabíral tempo, oba týmy se snažily strhnout výhru na svou stranu. Líp na tom byli domácí, Jaroslav Náwrath výborně centroval zprava, Michal Balon hlavičkoval do téměř prázné branky, ale minul. Poté se snažil prosadit aktivní Martin Janík, Foldyna jej však vychytal. V poslední minutě ještě pálil Aleš Dihel,vedle. Zápas tak dospěl do remízového konce.

TJ Sokol Závada
Aleš Očko (vedoucí týmu): Zápas byl bojovný, vyrovnaný. Podle mého mínění je remíza naprosto zasloužená.

TJ Sokol Budišovice
Jaromír Zima (trenér): my jsme šli do vedení, ale soupeř hned z rozehrávky vyrovnal. Po chybě našeho brankáře se domácí ujali vedení. My však stačili srovnat. Remíza je zasloužená.

P. Krajíček [-] - M. Janík [-] , L. Staňo [-] , J. Lébl [-] , A. Dihel [-] , M. Balon [-] , J. Náwrath [-] , R. Vitásek [-] , M. Krupa [-] , J. Sniehotta [-] , J. Polák [-]

K. Foldyna [-] - M. Polomský [-] , P. Hudeček [-] , T. Musial [-] , J. Zima [-] , T. Žywiak [-] , R. Kubánek [-] , M. Zajíc [-] , T. Halfar [-] , A. Mikovský [-] , P. Žůrek [-]

Hráči zápasu: P. Krajíček , J. Náwrath , M. Janík .