Brumovice ovládly přestřelku

28. L. Blažek , 37. M. Nowak , 39. J. Richter (p.) , 66. M. Nowak , 67. L. Blažek - 52. M. Šuhajík , 59. M. Šuhajík (p.) , 84. D. Schustek
1

Brumovice se v prvním dějství ujaly tříbrankového vedení. Hosté na počátku druhé půle však dokázali zkorigovat na 3:2. Domáci však během minuty opět odskočili na rozdíl tří branek. Březová už jen korigovala v samém závěru na 5:3.

Do Brumovic přijela Březová, která si stále dělá naději na postup. V prvním dějství však byly Brumovice, co se týká využívání brankových příležitostí, jednoznačně lepší. Domácí eskadra šla do vedení v 28. minutě, kdy na pravé straně dobře kombinovali Jiří Valošek s Leopoldem Blažkem a Jan Vavrečka toho bezezbtyku využil k napálení míče přímo pod břevno - 1:0. V 37. minutě využil špatného postavení hostujícího brankáře Kokola Maciej Nowak a přeloboval ho - 2:0. O dvě minuty později byl navíc v pokutovém území hostů faulován Jiří Varyš a penaltu s klidem pokerového hráče proměnil Jakub Richter - 3:0. Hosté své šance nedokázali zužitkovat. Adam Šuhajík dvakrát a Pavel Cihlář jednou zaváhali před domácím brankářem

Úvod druhé půle měla lepší Březová, která během patnácti minut dokázala zápas zdramatizovat. Nejprve se střelecky prosadil v 52. minutě střelecky Martin Šuhajík - 3:1. O sedm minut později stejný hráč z penalty snižoval na jednobrankový rozdíl - 3:2. Střelecké hody ale pokračovaly i nadále. V 66. minutě Maciej Nowak opět přeloboval hostující gólmana Kukola - 4:2. A o minutu později byl Kukol opět překonán lobem, tentokrát Leopoldem Blažkem - 5:2. Hosté už jen v 84. minutě kosmeticky upravili skóre, když si na centr Pavla Cihláře naběhl na přední tyč Dominik Schustek - 5:3. Březová ztratila další tři body, které jí asi v konečném účtování budou chybět.

TJ Slezská Hořina Brumovice
Jakub Richter (útočník): První poločas byl jednoznačný. Přejeli jsme je docela suverénně. Druhý poločas z naší strany uvadl a oni rázem snížili. Pak jsme v rychlém sledu dali dvě branky a soupeř už jen korigoval.

TJ Vítěz Březová
Rostislav Krejčí (hráč): Vyhrál šťastnější. Bohužel kluci neproměnili vyložené šance. V první půli jsme prohrávali 3:0: Pak jsme si v kabině něco řekli a stáhli jsme to na 3:2. Během minuty jsme dostali dva góly. V závěru jsme už jen snížili.

R. Palúch [-] - V. Silber [-] (72. T. Vavrečka [-] ) , J. Šrek [-] , R. Kubičík [-] , J. Valošek [-] - J. Varyš [-] (79. M. Schreier [-] ) , V. Porubek [-] , J. Richter [-] , M. Nowak [-] - J. Vavrečka [-] (37. J. Herber [-] ) , L. Blažek [-] -

P. Kukol [-] - M. Šuhajík [-] , K. Demel [-] , D. Schustek [-] , P. Cihlář [-] , P. Cihlář [-] , P. Křenek [-] , T. Křenek [-] , J. Šuhajík [-] (57. R. Krejčí [-] ) , J. Kostera [-] , P. Gebauer [-]

ŽK: 62. J. Richter , 84. L. Blažek , 87. J. Valošek - 87. P. Cihlář .
Počet diváků: 46. Rozhodčí: MIGOTA Tomáš - PORUBEK Jaroslav (N), PAVLÍČEK Jakub (N).