20.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2015-2016

--

Blatnice smrtícím druhým poločasem sestřelila Kozolupy!

31. M. Greif , 38. J. Pechler , 48. V. Kasl , 57. Z. Kasl , 59. M. Greif , 73. V. Kasl , 85. D. Kojnok , 87. J. Pechler - 15. J. Čech
0

Hosté nadále potvrzují nevydařené jaro, v Blatnici dokonce inkasovali šestkrát za jeden poločas.

Kozolupy na podzim skolily na svém hřišti Blatnici 2:1, ta se dnes pomstila i s úroky. Paradoxně ovšem jako první udeřili hosté. Jakub Čech předvedl povedenou individuální akci, prokličkoval se až na malé vápno, odkud otevřel střelecký výčet utkání. Ještě před tím domácí selhali při pokutovém kopu, když střelu Liškutína zneškodnil Sandru. Domácí se tak dočkali až po půl hodině hry. Tětek ze strany našel na malém vápně hlavu Michala Greifa, který neomylně srovnal s Kozolupy krok. Do přestávky navíc ještě stihli domácí dokonat obrat ve střetnutí. Jan Pechler pláchl po rohu soupeře přes celé hřiště a ještě měl dostatek sil na zakončení pod břevno. Na osmdesát fanoušků tak mohlo být o přestávce spokojeno, jejich tým byl ve vedení.

Hosty navíc zlomilo dvojí zranění, za jednoho hráče ještě náhrada byla, za druhého ne a Blatnice tak dohrávala druhu půli s výhodou jednoho muže v poli. Toho využila ihned zkraje poločasu, když se Václav Kasl prokličkoval až před vápno a podél gólmana navýšil na pohodlných 3:1. Za nedlouho poté se jmenovec Zdeněk zbavil ve vápně kličkou svého strážce a technicky zakončil a rozvlnil síť počtvrté. Prakticky vzápětí si na malé vápno naběhl Michal Greif a pohodlně vsítil svou druhou trefu v zápase. Jako přes kopírák se chvilku poté prosadil i Václav Kasl. V samotném závěru pak Sandru neudržel balón, ten mu sebral Michal Greif a sedmička byla na světě. Definitivní podobu výsledku udal Jan Pechler, kterého Stehlík našel v náběhu mezi beky a on svůj únik zakončil střelou podél brankaře. Oba celky tak nově ve středu tabulky dělí jediný bod.

TJ Slovan Blatnice
Štýs Roman: „Měli jsme zápas od začátku pod kontrolou, pořád jsme hráli svou hru a míč jsme drželi na kopačkách. Ve druhé půli rozhodlo jejich odstoupení pro zranění.“

TJ Sokol Kozolupy
Hucl Jan: „Za stavu 2:1 se nám zranili dva hráči, za které nebyla náhrada a tím se prakticky utkání rozhodlo.“

P. Filip [-] - D. Maroušek [-] (39. V. Kasl [-] ) , J. Hošťálek [-] (70. M. König [-] ) , M. Greif [-] (60. M. Stehlík [-] ) , J. Pechler [-] , J. Rolník [-] (83. R. Novotný [-] ) , D. Tětek [-] , Z. Kasl [-] , D. Kojnok [-] , P. Liškutín [-] , J. Fišer [-]

J. Sandru [-] - T. Coyne [-] , J. Roda [-] , M. Janko [-] (54. V. Tulačka [-] ) , M. Beneš [-] , J. Čech [-] , V. Tugui [-] , P. Tejc [-] , M. Mráz [-] , V. Sláma [-] , P. Hausdorf [-]

ŽK: 59. V. Kasl - 25. M. Janko , 38. V. Sláma , 56. M. Mráz .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: WALTER Ladislav - KAFKA Václav (N), DAVÍDEK Tomáš (N).