16.kolo, Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Drama na hřišti

0

V neděli 10.4 se odehrál zápas týmu , kteří se drži ve středu tabulky a bojuji o lepši pozice. Mirošov byl v lehké roly favorita, ale volduchy byly na domácím, takže se rozhodně bylo na co dívat.V zápase se odehrála i jedna nepěkná situace , ale o tom vše , až v dalším článku.

Mirošov , již od začátku potvrzoval roly favorita.

Béčko opět lepilo sestavu před utkáním s favorizovaným Mirošovem na poslední chvíli. Nakonec se sestava dala jakžtakž dohromady a mohlo se z vesela začít. V brance Volduch stál František Melka a několikrát během první půle zasahoval proti velkým šancím hostujícího FC. Volduchy byl mdlé a v podstatě se celý první poločas bránily. Navíc v úvodním dějství museli domácí hned dvakrát střídat kvůli zranění! Rezerva Hřebenářů nakonec přežila první poločas bez újmy, ač měl Mirošov řadu obrovských šancí

Velmi dramatická situace

Do druhé půle se šlo tedy za bezbrankového stavu, který vydržel ale jen do 53. minuty. To dostali hosté šanci zahrávat pokutový kop, z něhož se nemýlil J. Šimonovský - 0:1! Mirošov dál spaloval obrovské šance. Když netrefili mirošovští hráči zařízení, napálili balón do středu branky, kde měl v rukavicích patrně nastražený magnet F. Melka. A tak zničehonic přišel v 72. minutě průnik Vaněčka, který se prodral do vápna FC a byl sražen. K údivu domácích hráčů a příznivců ale sudí vytáhli faul na hranici vápna a místo penalty se zahrával trestný kop. Spravedlnost však v tuto chvíli slepá nebyla. Centrovaný balón z trestného kopu se odrazil před bránu, kde se několikrát odrazil nakonec až k Janu Hoblíkovi. Ten dotlačil míč do sítě a bylo vyrovnáno - 1:1! Radost ale Voldušským dlouho nevydržela. Uběhla sotva minuta, když si s obranou FK lehce poradil mirošovský Šmatlák a bezpečně překonal i Melku v brance. V závěru se domácí odhodlali k mírnému náporu, z kterého mohl vytěžit branku Plundrich. Jeho zakončení však vyškrábl z horního růžku brankář FC. Vcelkovém zúčtování je výhra Mirošova zasloužená. Hosté byli lepším týmem a spálili velké množství tutových šancí. Stínem zápasu je zranění voldušského Václava Melky, kterého musela se zraněním kolene odvézt přivolaná sanitka

TJ Volduchy B
Pavel Bron: Od začátku zápasu byl soupeř lepši a celý zápas byl o tom kdy dá soupeř gola. Dáli jsme gól z penalty po ruce a poté soupeř s trestného kopu vyrovnal a přidali branku a vše bylo jasné , diváci se bavili a byl to bouřliví zápas.

FC Mirošov
Zdeněk Bezděk: Již od začátku jsme byly lepší , nepustili jsme soupeře k ničemu a měli jsme velké šance, které jsme, ale nedali a více než 75 minut jsme strávili na straně domácích. Diváci se bavili a z naší strany to byl velmi dobrý výkon.

F. Melka [-] - V. Melka [-] (22. J. Hoblík [-] ) , J. Přibík [-] , L. Straka [-] - M. Hupák [-] , J. Raizer [-] , R. Pernica [-] , J. Kratochvíl [-] - M. Zlatohlávek [-] (80. M. Plundrich [-] ) , P. Vaněček [-] , D. Rieger [-] (15. P. Bron [-] ) -