26.kolo, Karlovarský | Krajský přebor , 2015-2016

--

Lomnice zdolala Královské Poříčí až na penalty

15. Z. Joza (p.) , 79. P. Veselý - 25. J. Rajchrt , 28. R. Boček
0

V rámci posledního kola krajského přeboru přivítala Lomnice na svém hřišti tým Královského Poříčí. Obě mužstva chtěla napravit zaváhání z předchozího utkání a oběma se to na půl podařilo. Zápas totiž skončil remízou 2:2.

Byli jste se na zápase podívat? Ohodnoťte jeho úroveň, kvalitu jídla a pití, výkon rozhodčích nebo jednotlivých hráčů!

Utkání začalo lépe pro domácí celek, který byl aktivní a během úvodních minut si vytvořil několik slibných příležitostí. Ujala se ale až ta v 15. minutě. Do pokutového území totiž pronikl Veselý, který byl faulován a nařízený pokutový kop pak s přehledem proměnil Zbyněk Joza. I v dalších minutách měla Lomnice navrch, ale další branku ne a ne přidat. A pak zahrozili hosté, kteří ve své koncovce byli stoprocentní. Ve 25. minutě srovnal Jaroslav Rajchrt a za další tři minuty mířil přesně Roman Boček, který tak posunul Poříčí do vedení, které setrvalo až do konce prvního poločasu.

Ve druhém poločase Královské Poříčí dobře bránilo a Lomnice měla problémy dostávat se do útoku. I tak si ale postupem času vytvořila několik brankových příležitostí. Zejména díky výbornému výkonu brankáře Dvořáka však hosté stále vedli o jednu branku. Hostující brankář nestačil až na kombinaci ze 79. minuty na jejímž konci byl Pavel Veselý, který zakončoval do prázdné brány. Stav 2:2 vydržel až do samého závěru zápasu, který tak dospěl do pokutových kopů, ve kterých byli úspěšnější hráči domácí Lomnice.

Byli jste se na zápase podívat? Jak ho zvládl rozhodčí, chutnala klobáska? A co výkony jednotlivých hráčů? Nezapomeňte utkání ohodnotit díky naší novince!

TJ Lomnice
Petr Zindl: V utkání jsem byli lepším týmem, měli jsme minimálně pět, šest stoprocentních šancí, ale ty jsme zahodili. Poříčí hrozilo ze standardních situací a mimo těch dvou branek, které nám dali, neměli žádnou další šanci. Dva body bereme.

TJ Lomnice
T. Novák [-] - P. Veselý [-] , Z. Joza [-] , D. Novák [-] , M. Veselý [-] , P. Malinkovič [-] (66. R. Čipera [-] ) , R. Bureš [-] (58. M. Pitner [-] ) , L. Maňák [-] (73. R. Schrehart [-] ) , J. Šváb [-] , J. Šlais [-] , J. Janovský [-]

Baník Královské Poříčí
V. Dvořák [-] - S. Nguyen [-] (86. L. Císař [-] ) , D. Dudešek [-] , M. Tuschinovschi [-] , L. Friml [-] , J. Miksa [-] , M. Dufek [-] (68. P. Přibys [-] ) , R. Boček [-] (60. P. Havlena [-] ) , A. Majer [-] , R. Jelínek [-] , J. Rajchrt [-]

ŽK: 26. Z. Joza - 15. M. Dufek , 43. M. Tuschinovschi , 51. J. Miksa , 81. R. Jelínek . ČK: 89. Z. Joza .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: Sapoušek Jáchym - TŮMOVÁ Michaela, PACHTOVÁ Michaela.