26.kolo, Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor , 2015-2016

--

Postupující Vary si pohlídaly výsledek utkání

1

První FC Karlovy Vary B, kteří již měli zajištěný postup zvítězili na hřišti Ajaxu Kolová.

Na hřiště Ajaxu Kolová zavítali hráči z Varů, kteří již měli v kapse jistý postup. Oba trenéři měli k dispozici solidní kádry a obě mužstva se do sebe zakousla od prvních minut. Skóre utkání otevřel ve 28.min. útočník Varů Milan Gojkovič. Zhruba za deset minut se za hosty trefil Patrik Bitman a stav utkání navýšil na 0:2. Do konce prvního poločasu si obě mužstva vytvořila řadů šancí, ale gólmani obou mužstev odváděli po zbytek prvního poločasu dobrou práci. Za tohoto stavu odcházeli všichni do kabin.

Druhý poločas tohoto pěkného utkání začal lépe pro hosty. Další brankovou trefu zaznamenal v 60.min. opět Milan Gojkovič. Domácí hráči zhruba za pět minut snížili střelou, kterou vyslal Pavel Štrébl. Stav utkání 1:3. V průběhu druhého dějství na obou stranách proběhlo několik střídání, ale dalšího gólu se 80 přihlížejících diváků již nedočkalo. Stav utkání po 90.minutách skončil 1:3 a hráči Varů v jarní části této soutěže nepoznali porážku a jednoznačně postoupili do vyšší soutěže.