25.kolo, Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

--

--

Rozjetý vlak Karlovy Vary B nedal Sedleci žádnou šanci a hráči 1. FC již mají postup v kapse

14. M. Holcman , 18. M. Gojkovič , 24. M. Holcman (p.) , 40. M. Geňo , 52. Z. Lhoták , 65. D. Krlička , 70. Z. Skala , 83. Z. Lhoták , 85. Z. Lhoták , 90. M. Geňo
0

Lídr tabulky FC Karlovy Vary B přivítal v neděli na svém hřišti hosty se Sedlece, kteří jsou v současné době na sedmém místě v tabulce. Celé utkání bylo ve prospěch domácích, kteří neumožnili Sedleci střelit žádný gól.

Vary rozjeli střelbu jako na střelnici

Do prvního poločasu nastoupily oba týmy hodně nabuzení. Lídr tabulky Karlovy Vary B měl v poli opět to nejlepší. I trenér Sedlece postavil to nejlepší, co měl k dispozici. Ovšem zastavit nebo alespoň přibrzdit rozjetý vlak v podobě Karlových Varů B je těžké. Prvních 13.minut Sedlec náporu úspěšně odolával a gólman Ondřej Vrba za svá záda nepustil žádnou střelu.  Ovšem ve 14.min. se rozjetý vlak v podobě Varů B rozjel naplno, kdy první branku v tomto utkání zaznamenal Michal Holcman a otevřel skóre zápasu. Další branka přišla v 18.min., kdy se po zdařilé akci do sítě hostujícího gólmana trefil Milan Gojkovič. Hosté ze Sedlece se nestačili vzpamatovat a ve 24.min. dostali další branku opět z nohy Michala Holcmana. Stav utkání byl již 3:0. Dalších 15.minut bylo na hřišti relativně klid. Domácí tlačili na hosty, ale ti se výborně bránili. Až do 40.min., kdy hostující gólman nechytil balón kopnutý z nohy Mariana Geňi. Po 45.minutách hlavní rozhodčí Petr Vaněček odpískal poločas za stavu 4:0.

Ve druhém poločase Vary přidaly další góly

Ve druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil. Sedlec měl několik šancí, které ale nedokázal proměnit. Zato Vary B proměnili snad každou šanci. To dokázali střelou na bránu hostujícího gólmana, kdy se v 52.min. prosadil Zdeněk Lhoták a zvýšil skóre na 5:0. Další střela přišla v 65. min., kdy se na listinu střelců zapsal Daniel Krlička. Sedlec si jistě přál dát alespoň jeden čestný gól, ale to jim Vary B nedovolily. Naopak, zvýšily stav utkání na 7:0, kdy se v 70.min. trefil do brány hostů Zdeněk Skala. Do konce utkání padly ještě tři góly a to v 83. a v 85.min., které zařídil Zdeněk Lhoták, který se v tomto zápase blýsknul hattrickem. Poslední branku utkání za domácí střelil v 90.min. Marian Geňo. Hlavní rozhodčí po 90.minutách ukončil utkání za stavu 10:0 pro Vary B. Nutno dodat, že i když se hráči Sedlece nejspíš těšili na konec utkání,potlesk si zaslouží, neboť zápas nevzdali. Na celkový vývoj utkání mělo také jistě vliv to, že Sedlec neměl žádné hráče ke střídání. Hlavní rozhodčí Petr Vaněček udělil na straně hostů jednu žlutou kartu a na straně domácích tři žluté karty.