Bečov potvrdil body vítězstvím

90. J. Lábr (p.) - 27. L. Miko , 43. T. Borek
0

Třináctý tým v tabulce přivítal na svém hřišti jedenáctý tým z Bečova. Oba týmy se potápí v sestupovém pásmu a očekávalo se dramatické utkání.  Hostující tým si však odváží 3 body.

První poločas vyzněl jednoznačně pro Bečov.

Předposlední tým Chýše B přivítala na svém útulném jedenáctý tým v tabulce Slavoj Bečov. Oba týmy potřebovaly bodově zabrat, aby se odrazily ode dna tabulky.  Hostující tým však neponechal nic náhodě a svojí aktivitou předčil domácí mužstvo. Ve 27.min. po akci hostů pokořil Ladislav Miko domácího brankaře Tomáše Váňu a 110 přihlížejících diváků nevěřilo svým očím. Hostující tým byl po celou dobu prvního poločasu lepší než domácí Chýše. To také potvrdil ve 43. min., kdy po střele Tomáše Boreka již vedli 0:2.  Do konce prvního poločasu se na stavu utkání nic nezměnilo a odehrával se celkem férový zápas, kdy hlavní rozhodčí Rudolf Kozák nemusel udělit žádnou kartu.

Hosté si udrželi své vítězství

Ve druhém poločase se obraz hry po vystřídání několika hráčů na obou stranách rapidně nezměnil.  Oba týmy si vytvořily řadu šancí, ale gól do sítě brankářů nepadl.  Hostující tým si v průběhu druhého poločasu pohlídal toto utkání a nedal šanci ke skórování domácího celku. Samotný závěr utkání byl mírně hektický, kdy hlavní rozhodčí nařídil pokutový kop proti hostům. Exekutorem za domácí tým byl Jaroslav Lábr, který se nemýlil a snížil skóre utkání na 1:2.  Hlavní rozhodčí za celý zápas udělil pouze dvě žluté karty na straně hostů. Tým Bečova odvezl zaslouženě 3 body za vítězství a odrazil se ode dna tabulky.

TJ Sokol Chyše B
T. Váňa [-] - M. Brejcha [-] , R. Korec [-] , L. Vojta [-] , D. Šenkýř [-] (62. M. Bouška [-] ) , V. Krejčí [-] , J. Varga [-] (36. J. Lábr [-] ) , T. Vodička [-] (52. J. Burda [-] ) , J. Chára [-] , J. Lorenc [-] , M. Pašek [-]

TJ Slavoj Bečov nad Teplou
P. Psohlavec [1.0] - J. Holzäpfel [-] , L. Miko [-] , L. Havlovic [-] (46. V. Sivák [-] ) , Š. Tichý [-] - M. Havlovic [-] , P. Špak [-] , A. Limani [-] , M. Baláž [-] - E. Zelinka [-] , T. Borek [-]

ŽK: 77. T. Borek , 90. P. Psohlavec .
Počet diváků: 110. Rozhodčí: Kozák Rudolf - VARGA Milan (N), POLÍVKA Miloslav (N).