15.kolo, Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Hráč Kolové Jakub Gábner sestřelil Bečov hattrickem.

0

Hráči FK Ajax Kolová přivítali na svém hřišti hráče TJ Slavoj Bečov a čekal se velmi vypjatý zápas. Hráči Bečova po minulém smolném zápase chtěli ukázat, že nebudou snadným soupeřem. Utkání sledovalo za slunného počasí zhruba 50 diváků a čekalo se vyrovnané utkání.

Bezgolový poločas

První poločas si obě mužstva sice vytvořila několik šancí, ale ze žádné nepadla branka. Domácí celek byl sice mírně lepším týmem, ale toto nekorunoval žádným gólem.

Domácí celek ve druhé půly potvrdil svoji formu.

Po nástupu do druhé půle se na hřišti Ajaxu začaly dít velké věci. Domácí celek zvýšil obrátky a již v 51.min. Jakub Gábner otevřel svoji střelou brankové skóre, 1:0. Po tomto důležitém zásahu domácího celku, bylo na hráčích vidět, že se s tímto výsledkem neuspokojí. V 75. min. opět domácí hráč Jakub Gábner to nemohl vydržet a dal svoji druhou branku utkání, 2:0. Domácí tým po tomto zásahu měl více ze hry, což opět sniper Jakub Gábner v 81. min. svoji třetí trefou zpečetil stav utkání na konečných 3:0 pro domácí celek.