16.kolo, Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Nové Hamry utvrdily svojí pozici v tabulce.

0

První poločas se hrálo netradične jedenáct na devět. Hosté celý první poločas čekali na své svěřence, kteří se naštěstí dostavili na druhý poločas. Ovšem moc radosti jim to nepřineslo. Nové Hamry si ziskem tří bodů upevnily svojí druhou pozici, která je vstupenkou do boje o postup do výšší soutěže.

Čekání na posily.

Hosté byli nuceni v prvním poločase zaujmout obranné pozice a snažit se dostat co nejméně gólů, než přijedou slibované posily na druhý poločas. Již ve třetí minutě domácí skórovali po střele Josefa Krajňáka. Vypadalo to na velkou dávku gólů., ale to se nekonalo. Domácí sice ještě přidali v 15. minutě další branku, ale navíc se proti devíti hráčům nezmohli. Hosté doslova zaparkovali autobus ve svém vápně a natahovali čas, jak se dalo. Dva góly nejsou tolik, takže se dá říci, že svůj úkol splnili.

Posily přijely, ale v plném počtu nehrajeme.

V druhém poločase už proti sobě stály dvě jedenáctky. Hostům přijely slibované posily, ovšem jejich očekávaná pomoc se nedostavila. Hosté se pokusili přejít do útočné fáze, jenže to se jim moc nedařilo a k brance domácích se dostávali velmi zřídka. Michal Bali v brance domácíh se v zápase nepředřel. Domácí v 53. minutě ukázali, že dokáží střílet góly i ve hře jedenáct na jedenáct, a dostali se do tříbrankového vedení. Domácí vytvářeli veliký tlak, který vyústil ve čtvrtou branku. v 70. minutě byli hosté nuceni opět hrát v oslabení. Po faulu na půli hřiště obdržel kapitán hostí Matoušek Ladislav druhou žlutou kartu a odebral se do sprch. Za zmínku stojí 80. minuta, kdy Pazdera Štěpán vyslal dokonalou střelu z levé strany do protější šibenice. Slovo dokonalá střelu dokonale vystihuje. V 86. minutě domácí upravili výsledek na 6:0.

FC Nové Hamry
Jaroš Dan: Tímto zápasem jsme si utvrdili druhou příčku v tabulce, což je skvělý a víc jsme si od zápasu přát nemohli.

M. Bali [-] - J. Krajňák [-] (60. Z. Krajňák [-] ) , M. Rudolský [-] , J. Krajňák [-] , D. Petrovič [-] , Z. Krajňák [-] , Š. Pazdera [-] , D. Jaroš [-] , A. Ullmann [-] , J. Pazdera [-] , D. Slavík [-]

TJ Baník Pila B
R. Hromádka [-] - T. Kadera [-] , A. Bošiak [-] , R. Mudra [-] , M. Burda [-] , S. Hoffman [-] (46. V. Šimůnek ml. [-] ) , P. Belbl [-] , M. Šeda [-] , V. Šimůnek st. [-] , L. Matoušek [-] , R. Čapek [-]

ŽK: 72. D. Jaroš - 70. L. Matoušek , 70. V. Šimůnek ml. , 82. T. Kadera . ČK: 73. L. Matoušek .
Počet diváků: 43. Rozhodčí: Hrubý Vít - DEMČÁK Tomáš (N), ADAMOVIC Branislav (N).