Lobkovice utkání zvládly, i když za ně dochytával hráč z pole!

14. J. Urban , 75. P. Popelka - 29. V. Šeda , 47. J. Bauer , 80. J. Blahut (p.)
0

FC Lobkovice
Tomáš Přibík (vedoucí mužstva): Do utkání jsme vstoupili zbytečně nesměle, chtěli jsme vyčkat s čím přijde soupeř a spoléhat na protiútoky, což se nám brzy vymstilo a soupeř dokázal potrestat naší nedůslednost při bránění skvělou střelou k tyči z hranice velkého vápna. Poté jsme museli začít hrát my a naštěstí jsme se rychle vyrovnali tempu soupeře a po standardní situaci dokázal hlavou srovnat náš stoper Vojta Šeda a s tímto výsledkem se šlo do kabin, 1:1. Do druhého poločasu jsme vstoupili lépe a hned při první naší akci rozvlnil síť náš Pepa Bauer a to byla asi zlomová chvíle utkání, poté již musel chtít víc soupeř a to ho stálo hodně sil a tím vznikal prostor pro naše rychlostní typy hráčů. Nepříjemná situace však nastala v 66.minutě, kdy jeden z hráčů soupeře dojel našeho brankáře a ten sice míč v rukách udržel, ale bylo vidět, že ne vše je v pořádku. O dvě minuty později nás brankář podržel znovu, ale po dopadu na zem už bylo jasné, že dál to nepůjde. Náhradní brankář se pro nemoc utkání neúčastnil a tak do branky musel kapitán mužstva Tomáš Chroust, jinak povoláním stoper a nevedl si vůbec špatně. S přehledem posbíral několik míčů soupeře. Poté ovšem pro nás přišla sprška, kdy po dlouhém míči jeden z domácích hráčů přehlavičkoval svého strážce a bylo srovnáno na 2:2. Honba za vyrovnáním ale soupeře stála hodně sil a to bylo vodou na náš mlýn. Poté následovalo několik útoků z naší strany a jeden z nich vyřešil domácí obránce hodně nešikovně a to sražením Honzy Blahuta, který si šikovně posunul míč, v pokutovém územím a sám faulovaný hráč dokázal penaltu proměnit a tím zajistit naši výhru 3:2. Poté zbývalo přibližně posledních 10 minut utkání, ve kterých se domácí snažili o vyrovnání, ale my jsme zpevněnou obranou a takticky závěr utkání již zvládli a užili si pocit z vítězství.

Počet diváků: 70. Rozhodčí: KOZLÍK Petr - VÁŽAN Radek, VÁŽAN Patrik.