16.kolo, Středočeský | Kolín | III. třída sk. B, 2015-2016

--

--

Bečváry si zastřílely

0

V týdnu měly Bečváry starosti se složením sestavy a utkání v Tuchorazi se docela obávaly. Ale vše dopadlo k jejich spokojenosti. Kádr daly dohromady a v Tuchorazi si s chutí zastřílely.

Bečváry se brzy ujaly vedení

Hostující Bečváry měly v týdnu problémy, jak složit sestavu pro tento zápas. Po delší době proto nastupili Luděk Kubásek a Jan Sikáček. A byl to dobrý tah. Hostující hráči dobře kombinovali a dostávali se do šancí. Možná i proto, že domácí měli snahu také o otevřenou hru a nebetonovali před vlastní šestnáctkou. Vedení se Bečváry ujaly už v desáté minutě, když se prosadil právě Jan Sikáček - 0:1. Na 0:2 zvýšil po deseti minutách Luděk Kubásek a staronové akvizice se vyplácely. Třetí gól přidal po další kombinační akci výborně hrající Martin Horáček - 0:3. Minutu před koncem poločasu dali domácí kontaktní gól Pavlem Topolem - 1:3.

Kanonáda Bečvár na desítku ale nestačila

Již po pěti minutách druhého poločasu zvýšil na 1:4 nejlepší střelec soutěže Petr Jahoda. O pět minut později přidal svůj druhý gól Luděk Kubásek - 1:5 a vzápětí Josef Čáslava dává na 1:6. Hosté hráli uvolněně a předváděli kvalitní fotbal. Domácí, byť měli ve svém týmu dva hráče z "A" mužstva, nestíhali zachytávat kombinace hostů. Další dvě branky přidal tentokrát v záloze hrající Martin Horáček a dovršil tak svůj hattrick - 1:8. Poslední gól přidal pět minut před koncem Pavel Šmejkal, který tak v šestačtyřiceti letech vsítil svůj první gól za "A" tým Bečvár - 1:9.

SK Bečváry
Zdeněk Carvan, trenér: Poskládali jsme to dobře, výborně nám zahrál střed zálohy, kde bych chtěl vyzdvihnout Ondru Holuba a Martina Horáčka. Přivítali jsme navrátilce do týmu, kteří také podali dobré výkony. Snad nám pomohou i v dalších zápasech. Dařilo se nám a dobře jsme si zastříleli. Mohli jsme dát i další góly...

FC Tuchoraz B
J. Matoušek [-] - M. Vostrovský [-] , J. Novák [-] , M. Kubišta [-] , M. Bláha [-] , M. Šmejkal [-] (46. D. Šimůnek [-] ) , P. Šulc [-] , P. Topol [-] , J. Moravec [-] , B. Hanzl [-] , A. Vosecký [-]

SK Bečváry
Z. Kropáček [-] - J. Sikáček [-] (63. V. Šmejkal [-] ) , L. Kubásek [-] (70. J. Švec [-] ) , J. Uher [-] , J. Kuba [-] - P. Jahoda [-] , O. Holub [-] , P. Kuba [-] , J. Čáslava [-] - M. Černý [-] (80. P. Šmejkal [-] ) , M. Horáček [-]

ŽK: 20. J. Sikáček .
Hráči zápasu: O. Holub , M. Horáček .
Počet diváků: 25. Rozhodčí: FREUND Karel - BAUMRUK Aleš (N), KUBELKA Jaroslav (N).