16.kolo, Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Libodřice se rvaly o body s lídrem tabulky

0

Hostující Český Brod se sice ujal dvoubrankového vedení, ale domácí dokázali před poločasovým hvizdem snížit. V druhé půli dokonce vyrovnali a hosté rozhodli jediným rozdílovým gólem dvanáct minut před koncem utkání.

Libodřice v poslední minutě snížili na rozdíl jediného gólu

Hosté měli hru v první půlce pod kontrolou, byli více na míči. To vyústilo v celkem logické vedení. Českobrodští se svými rychlými kombinacemi snadno dostali před branku Koláře a nejprve Aleš Moravec vsítil první branku - 0:1. O sedm minut později se prosadil Miroslav Kozlíček - 0:2. Více gólů se ale hostům vstřelit nepodařilo a minutu před koncem poločasu domácí snížili. Hostující brankář odkopával míč z šestnáctky po zpětné přihrávce od obrany a trefil dobíhajícího Sovu. Od něj se míč odrazil před prázdnou branku, kde už nebyl pro Josefa Košíka problém uklidit míč do sítě. Do kabin tak hráči odcházeli za jednogólového vedení hostů, což bojovným domácím hráčům dávalo jisté šance do druhé poloviny.

Českobrodští se nechali zatlačit před vlastní branku

A bojovně domácí do druhé půle také vstoupili. Zatlačili hosty na jejich polovinu a diváci vytvořili bouřlivé prostředí pod vidinou možného bodového zisku s lídrem tabulky. A přišlo vyrovnání. V šedesáté šesté minutě se nejlépe zorientoval v šestnáctce výborně hrající Pavel Sova, který je novou akvizicí Libodřic, a hlavou vyrovnal - 2:2. Libodřice se nechaly unést hrou a bojovaly o výhru. A to se mohlo stát. Košík vyslal na Vymazala nádhernou střelu do šibenice, už už zvedal radostí ruce, když hostující brankář míč dokázal vytěsnit. To byl krásný okamžik od obou hráčů. A potvrdilo se "nedáš - dostaneš". Z rychlého útoku se dostal k míči Miroslav Kozlíček a svojí druhou trefou v zápase rozhodl o třech bodech pro hosty - 2:3.

FK Libodřice
Lukáš Lanc, trenér: Byl to krásný zápas, který se musel líbit. Tradičně jsme to doma odbojovali a když diváci viděli, že je šance, tak nás hnali kupředu. Po vyrovnání jsme to chtěli rozhodnout pro sebe a trochu jsme zapomněli na útočné kvality soupeře, který nás vytrestal. Je to škoda, protože na bod jsme určitě měli.

M. Kolář [-] - P. Sova [-] , L. Pohanka [-] , D. Mlázovský [-] (82. L. Němec [-] ) , R. Medlen [-] , M. Pánek [-] (70. L. Lanc [-] ) , D. Oliva [-] , M. Hovorka [-] , J. Košík [-] , F. Šafránek [-] , P. Heverle [-]

SK Český Brod B
T. Vymazal [-] - P. Musílek [-] (40. M. Šmejkal [-] ) , M. Mrázek [-] , J. Moško [-] , J. Bouma [-] , A. Moravec [-] , T. Mašanský [-] , J. Makovský [-] (72. P. Morávek [-] ) , J. Hanzl [-] , M. Kozlíček [-] , J. Skořepa [-]

ŽK: 41. R. Medlen , 54. P. Sova , 64. L. Pohanka - 40. J. Moško , 64. M. Kozlíček , 88. J. Skořepa .
Hráči zápasu: J. Košík - M. Kozlíček .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: BAROCH Vladimír - NĚMEC Ladislav (N), KULHAVÝ Pavel (N).