19.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Kamenice znovu vítězí, tentokrát až na penalty

0

Souboj prvního s druhým. To je popis dnešního utkání, které nabídlo zajímavou podívanou mezi mladými kádry. Kamenice je první a vlastně už jen zvyšuje svůj náskok. To Kravaře byly motivované domácím sebrat každý bod...

Poločas pro domácí

Uktání začalo velice svižně, to když se hned ve 3. minutě prosadil kapitán Jakub Serdel a poslal svůj tým do brzkého vedení. Hra domácích vypadala o poznání lépe, než hostů a byla to právě Kamenice, která se po většinu půle zmocila otěží zápasu. Na 2:0 dával Milan Miklovič ve 36. minutě. To už vypadalo s hosty velice zle, jenže ještě do poločasu stihli vedení domácích snížit. Postaral se o to Antonín Kubišta a to v poslední miutě základní hrací doby, kdy efektivně těžil ze špatného výkopu domácího brankáře. Konec poločasu za výsledného skóre 2:1. Překvapení se urodilo až v poločasu druhém.

Hosté se nevzdali

Byli to v úvodu sice zase domácí, kteří stříleli rychlou branku, ale hosté se nadechli k vyrovnání, neboť dokázali trestat chyby domácích. Ona rychlá branka padla z kopaček Pavla Sedláčka, která přišla ve 48. minutě, jenže právě poté začali domácí poněkud chybovat. Z první vážné chyby padl gól na 3:2, o který se postaral David Šubrt a to v minutě 57. Na vině byla především obrana, která dala Šubrtovi velkou příležitost k brance a ten ji využil. No a v závěru, přesně v 83. minutě dokonal vyrovnání Marek Suchan a muselo se jít do penalt. Nakonec je domácí přeci jen zvádli a nedopustili senzaci kola, když vyhráli poměrem 4:3 jak na penalty, tak ve výsledném znění.

FC Kamenice
Václav Erben (brankář Kamenice): Byť jsme vyhráli, tak je to pro nás určitě ztráta, neboť jsme chtěli potvrdit první místo. Zavinili jsme si to ale sami, protože jsem dnes hodně chybovali. Nakonec však musím uznat, že za svou bojovnost si hosté bod zasloužili.