16.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

Body zůstávají v Kamenici

8. J. Serdel (p.) , 72. P. Jahvodka (vl.) , 83. M. Miklovič - 5. J. Barvíř
0

Do Kamenice přicestoval Svor, což je tým, který se nachází na šestém místě. Domácí byli jasnými favority a o překvapení tu ani snad nikdo nepřemýšlel. Nebýt vlastence hostů, možná by se tak i stalo...

Remízová půle

Hosté začali velice rychle a agresivně. V 5. minutě se dostali do vedení, když se nemýlil Jaroslav Barvíř a překvapení bylo na světě. Stav 1:0. Poté se ale Kamenice rychle oklepala a šla si pro svou vyrovnávací šanci. Byl jim písknut pokutový kop a to se ze začátku hry jistě hodilo. V 7. minutě se penaltou prosadil Jakub Serdel, což je kapitán a lídr domácího celku z Kamenice. Utkání se velice rychle vyrovnalo a bohužel, branky v této půli již nepadli. Do šatny za stavu 1:1

Obrat domácích

Do poločasu vkročili lépe hosté, když překonali těžký terén a začali hrát s vysokou bojovností. Tlačili se seč mohli, jenže Svor je k ničemu výraznějšímu ani nepustil. Až do minuty 72., kdy se velice šťastně dostali do vedení, to když si do vlastní brány srazil míč Petr Jahvodka a poslal domácí do náskoku, byť zřejmě nechtěně. Poté se domácí oklepali a přidali i pojišťovací branku. Ta přišla z produkce Milana Mikloviče, který se prosadil v 83. minutě a zápas vypadal rozhodnutý. Obraně hostů utekl a střelou se nemýlil. Do konce utkání se již nic zásadního nestalo. Kamenice bere výhru 3:1.

FC Kamenice
Milan Miklovič (útočník Kamenice): Všechny domácí zápasy chceme vyhrát, abychom si pohlídali náskok a neměli na závěr soutěže výraznější problémy. Věříme, že se nám to podaří.