16.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Sosnová doma smetla hosty

0

Jako na houpačce prožívá sezónu Skalice a výjimkou nebyl ani tento zápas. Domácí Sosnová nutně potřebovala body, protože co si budeme povídat, úvod jara nebyl z jejich strany nic moc. Navíc výhra domácích by znamenala dohnání družstva ze Skalice...

Jediná branka v první půli

První poločas byl ve výsledku velice vyrovnaný. V úvodu tomu akce domácích ovšem nenasvědčovala. Domácí potáhli míč po křídle a byl to právě Doseděl Petr, který v 9. minutě otevíral skóre na 1:0. Hra se poté přelévala ze strany na stranu a nevypadalo to, že by někdo z týmů chtěl vstřelit další gól v utkání. I proto se poločas spíše dohrával a my jsme tak další zásadní momenty shlédli až v půli druhé. Do šaten se tedy hráči stěhovali za téhož stavu 1:0 pro domácí Sosnovou.

Domácí si pořádně zastříleli

V šatně si Sosnovští řekli, že z důvodu dostatku hráčů na střídačce na soupeře zkusí vyloženě vlétnout. A to se jim také podařilo. Již v 50. minutě se prosadil hrající trenér Milan Slipčenko a sice v 50. minutě. Poté domácí hosty víceméně přimáčkli na jejich polovinu a přidávali i další branky. O tu třetí se postaral znovu Petr Doseděl, který se nemýlil v 67. minutě. Branky padaly po pohledných kombinacích, které domácí neměli problém po většinu druhé půle produkovat. Čvtrtá branka přišla z dílny Kamila Ritschela, který se také zapsal na listinu střelců, konkrétně v 80. minutě. Na závěr padla ještě poslední banka. Psala se minuta 87., a Petr Doseděl zkompletoval hattrick. Hosté absolutně nezvládli druhou půli a i proto prohráli v poměru 5:0 na půdě Sosnové.

Sparta Sosnová
Milan Slipčenko (trenér-hráč Sosnové): Chtěl bych pochválit celý tým, zahráli dnes fantasticky a oproti minulým zápasům dnes přišlo razantní zlepšení. Na podzim jsme navíc prohráli a tak jsme chtěli Skalici pořážku vrátit. To se nám povedlo výborně.

K. Kluch [-] - Z. Sameš [-] - M. Fulier [-] (70. A. Gavlík [-] ) , M. Slipčenko [-] - T. Hamata [-] (35. K. Ritschel [-] ) - J. Vokoun [-] , Z. Habel [-] (56. F. Ondřejka [-] ) , M. Hapiák [-] , R. Ladra [-] , D. Boháček [-] (60. M. Jelínek [-] ) , P. Doseděl [-]