14.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Sosnová doma překvapivě padla

0

Oba celky, jak Sosnová, tak Cvikov, se pohybují ve druhé polovině tabulky a oba potřebují na jaře nahrát co nejvíce bodů, aby se vyhnuli sestupovému pásmu. To se v dnešním případě spíše podařilo hostům, když stadión domácích nečekaně vyloupili...

Vyhraný poločas pro hosty

Dnešní den byl velmi smloným pro domácí hráče, naopak velice šťastným pro hráče hostů. Ty se otěží utkání chopili hned na začátku a z bojovné hry vyprodukovali branku na 0:1. Postaral se o ni Jiří Moravec ve 20. minutě. Na to, že hosté byli bez hráčů z áčka hráli skutečně jinak, než se předpokládalo. Do poločasu už branku nepřidali, ale po celou půli předváděli hru, která měla k vítězství rozhodně blíže. Konečné skóre při odchodu do šaten tedy 0:1 pro hosty.

Obdobný poločas jako ten první

Ani v této půli se domácí moc se štěstím nepotkávali a hosté tomu určitě napomohli. Přeci jen jejich bojovnost trvala i nadále a odměnou byl další gól na celých 0:2 pro Cvikov. Autorem branky se stal opět Jiří Moravec a sice v 70. minutě druhého poločasu. Celkově byla hra na straně hostů, neboť hráli srdcem a to se projevilo ve všech aspektech hry. Domácí tak nedokázali na své půdě bodovat a podlehli soupeři ze Cvikova v poměru 0:2

Sparta Sosnová
Milan Slipčenko (trenér-hráč Sosnové): Je pravda, že jsme čekali mnohem odlišný výsledek, ale hosté nás dnes uhráli a svou bojovností nás k ničemu moc nepustili. Dali do toho srdíčko a my jsme v tomto ohledu zjevně zaostali.

K. Kluch [-] - Z. Sameš [-] , K. Ritschel [-] - M. Fulier [-] , M. Bango [-] (69. F. Ondřejka [-] ) , M. Slipčenko [-] - T. Hamata [-] (65. A. Gavlík [-] ) - P. Bílý [-] (46. K. Kožený [-] ) , M. Jelínek [-] , D. Boháček [-] (80. J. Růžička [-] ) , P. Doseděl [-]

FK Cvikov B
M. Vancl [-] - M. Adlt [-] , M. Žák [-] , T. Bobelák [-] , P. Brenn [-] , P. Rokoš [-] - M. Žák [-] , P. Zvára [-] (90. F. Šťastný [-] ) , P. Vacek [-] (70. D. Pasarič [-] ) - J. Moravec [-] (85. J. Waldhauser [-] ) , J. Beneš [-] (65. R. Stůj [-] ) -

Počet diváků: 50. Rozhodčí: Jankech Pavel - BÖHME Ladislav, JILEMNICKÝ Jindřich (N).