Kunratice na závěr vítězí na své půdě

16. J. Fanta (p.) , 31. I. Fanta , 83. P. Kadlec - 44. O. Pospíšil
0

I Libchava se potýkala s tím, že když náhodou prohraje a Lokotka zvítězí, tak skončí poslední. To se sice nestalo, ale i tak dnes hosté nestačili na připravené domácí mužstvo, které se v posledním ligovém klání rozloučilo se sezónou a to výhrou 3:1...

Ve vedení Kunratice

Hosté hráli v sobotu, což je pro ně netradiční hrací den. Určitě nepomohli páteční radovánky a to jak hostům, tak i domácím, kteří též byli rádi, že se vůbec sešli v dostatečném počtu hráčů. V 16. mnutě se ale pískal faul v pokutovém území a následovala penalta. Tu dokázal proměnit Jiří Fanta a Kunratice byly ve vedení. Ve 33. minutě se navíc trefil další Fanta, tentokrát Ivan a hosté začínali mít velký problém. Ten alespoň snížil ve 44. minutě Pospíšil Ondřej a tak se šlo do šaten se skórem 2:1

Domácí už jen pojišťovali výsledek

Kunratice byly v první půli určitě lepším celkem a to se odráželo na jejich prezentované hře, kterou skoro ve všech aspektech hry přehrávali hostující výběr. Domácí potvrdili, že jsou zkušeným mužstvem a na rozdíl od hostů hrají fotbal poněkud s větším přehledem. Libchava má totiž v týmu spoustu mladíčků, kteří sice tolik nezaostávají, ale na domácí dnes prostě neměli. V 83. minutě poté přišla podrthující branka domácích, která tak rozhodla o konečném výsledku 3:1 pro Kunratice.

TJ Horní Libchava
Václav Erben (trenér Libchavy): Stejně jako dnes, tak vlastně i po celou sezónu doplácíme na nezkušenost kádru. Tým je ovšem na vzestupu, takže jistě přijde zlepšení. Kunratice dnes byly prostě lepším týmem a zaslouženě berou vítězství. Měli jsme své střely, své šance, ale Kunratice těžili více. Za nás hrál dnes nejlépe Vojtěch Ondrůšek.