26.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Noviny berou jen dva body

0

Derby! Noviny doma hostily Dubnici a vzhledem k jejich narůstající formě, se hosté měli čeho obávat a to právem. Utkání nakonec muselo do penalt, které se zahrávaly snad půl hodiny, neboť mířidla střelců byla dnes skutečně vychýlená...

Bez branek

Zápas začal extrémně vyrovnaně, což vlastně předpokládal snad každý, kdo věděl, jakou formu celky mají. Noviny začínají být doma čím, dál, tím silnější a Dubnici čekal vskutku velký boj. Na začátku to byli právě hosté, kteří měli dvě vyložené šance, které ovšem, jmenovitě Suske, neproměnil a zahodil tak dobrou výhlídku na vedení a to hned několikrát. Zajímavostí může být v první půli už jen to, že za domácí nastoupil ne zrovna střízlivý hráč, který v utkání spíše tancoval, než hrál. I tak ale domácí dohráli poločas za bezbrankového stavu 0:0.

Penalty rozhodly o vítězi

Další velice vyrovnaná půle. Noviny si vytvořili také nějakou tu šanci, ale stejně jako domácí, nedokázali ani jednu z nich proměnit. Hosté zase zkoušeli hru vzduchem na vytáhlé útočníky, ale dnes se jejich přednosti nestaly, pro vývoj utkání, tak zásadními. Poločas uplynul a my jsme stále neviděli branku, natož vítěze. Muselo se tak jít do penalt. Ty nakonec, po bláznivé přestřelce, urvali domácí v poměru 8:7 a nakonec tak vítězí proti silnému soupeři z Dubnice 1:0 ve výsledném znění.

TJ Noviny pod Ralskem
Jan Blahovec (fanoušek Dubnice): Očekávání je pořád jedno a to samé. Chceme postoupit a dnešní bod může též hrát rozhodující roli na konci ligy. Dnes jsme sice podlehli na penalty, ale za ten bod jsme vážně rádi. Za nás dnes válel Suske, který sice něco neproměnil, ale zahrál slušně. Poté Radošinský, který nás dost podržel a obránce Marek Závodský, který směrem dozadu hrál velmi dobře.

K. Moravec [-] - T. Jindra [-] , M. Pavelka [-] , J. Tyll [-] (46. L. Nedbal [-] ) , M. Lundák [-] (80. P. Podmanický [-] ) , R. Okénko [-] , J. Jablonský [-] , M. Heindörfer [-] , M. Novotný [-] , J. Sukovatý [-] , J. Švimberský [-]

TJ Dubnice
P. Radošinský [-] - A. Bradáč [-] , J. Závodský [-] , M. Jemelka [-] (55. M. Štípek [-] ) , R. Suske [-] , T. Procházka [-] , J. Paulíček [-] (55. O. Kysela [-] ) , R. Tschervenka [-] , M. Závodský [-] , M. Svitek [-] , L. Mařica [-]

ŽK: 30. R. Okénko , 75. J. Švimberský - 21. M. Svitek , 87. T. Procházka .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: Špáta Vladimír - JANKECH Pavel, TÁBORSKÝ Josef.