25.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Polevsko nedalo domácím šanci

0

Nasazené Polevsko potvrdilo svou formu a dokázali vyloupit domácí z Pertoltic. Ti se pohybují ve středu tabulky a proti rozjetým hostům, kteří jen málokdy ztratí, se dnes určitě zapotili...

Stále ještě bez branek

Polevsko začalo velice aktivně, ale pravdou je, že hřiště nestálo na straně ani jednoho z týmů, pokud tedy celky chtěli hrát pohledně. Balóny se nepředvídatelně odrážely, neustále to skákalo od kopaček hráčů, ale i tak to byli právě hosté, kteří si dokázali vypracovat početné šance, které ovšem vinou nepřesného zakončení neproměnili. Domácí ani moc branku soupeře neohrozili a též branku nevstíli. Poločasový výsledek byl do šatny stále 0:0.

Polevsko se vzchopilo

V šatně trenér Ramisch své svěřence uklidnil tím, že musejí být trpělivý a ona branka nakonec přijde. Hráči si to vzali k srdci a bránu domácích nepřestávali dobývat. Nejdříve skóroval Bezouška Radek a hosté šli do vedení. Jenže v tom samém čase, v 53. minutě, se nečekaně prosadili i domácí, jmenovitě Petr Novák a stav byl tedy opět bez vítěze. Polevsko ale poté roztrhlo pytel s brankami a začalo sázet. Jiří Suněk posílal hosty do vedení v 56. minutě a to možná domácí dost položilo. V 71. minutě to byl zase Bezouška Radek a ještě do konce utkání zaznamenal též druhou branku Jiří Suněk a zkompletoval důležitou výhru v konečném výsledku 1:4. pro hosty z Polevska.

FK Pertoltice pod Ralskem
Jan Ramisch (vedoucí Polevska): Já jsem měl z domácích docela respekt, protože víme, že je to jeden z těch tvrdších týmů. Nicméně dnes byli téměř bezzubí a my jsme je dokázali porazit a navíc jsme nakonec dokázali vsítit branky po krásných kombinačních akcích, což nebylo na onom terénu snadné, takže vítězství bereme a naše obavy se naštěstí nenaplnili. Za nás dnes vynikali Bezouška a Suněk, kteří de facto rozhodli zápas.

V. Uličný [-] - T. Rak [-] , M. Horáček [-] (26. J. Mynařík [-] ) , L. Šilhán [-] (51. P. Novák [-] ) , S. Bozadjiev [-] , M. Smolej [-] , P. Kolda [-] , D. Kučera [-] , M. Švík [-] , J. Miler [-] , M. Škváro [-]