25.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Mimoň doma nepustila ani bod

0

Hráči domácího celku měli co napravovat, po minulém fiasku na půdě Oldřichova, kde podlehli 5:3. Dnešní soupeř byl paradoxně tabulkově lépe umístěn, než Oldřichov, ale i přes to Mimoň dokázala zvítězit...

Poločas vyhráli hosté

Hosté si dali na čas a dorazili zhruba patnáct minut těsně před výkopem. Mimoň se hned ve 26. minutě dokázala prosadit, když se nemýlil Pavel Krejčík a poslal domácí do vedení 1:0. Jenže poté jakoby domácí upustili od svého a předali slovo hostům, kteří si jej vydobili svou stupňující bojovností. Vyrovnali a to v čase 28. minuty, kdy se o srovnání postaral Martin Beneš a začínali jsme odznovu. Do poločasu ještě přišlo vedení pro hosty, to když se ve 39. minutě nemýlil střelec hostů Hanuš Ferdinand. To byla pro domácí sprcha, ale poločasovému výsledku 1:2 již nezabránili.

V šatně si domácí dost řekli

Do druhé půle zněl plán domácích jasně, otočit utkání a neprohrát, kór na vlastní půdě. Také to potom podle toho vypadalo. V 61. minutě srovnal z penalty opět Krejčík Pavel a Mimoň chytila druhý dech. Za deset minut se již dostali do vedení a sice zásluhou Patrika Matuška, který důležitým gólem poslal domácí do vedení. V 75. minutě navíc pečetil výsledek, když se trefil podruhé do sítě hostů. Tuhaň již neodpověděla a na Mimoňské půdě nakonec nezvítězila. Konec utkání za výsledku 4:2.

TJ Jiskra Mimoň B
Aleš Opelt (trenér Mimoně): Nechtěli jsme hlavně podruhé za sebou prohrát, hlavně když jsme hráli doma. Hosty jsme porazili a to se před utkáním s Polevskem může hodit, protože to s nimi nebude jednoduché, ale my budeme hrát jako vždy. Za nás byl nejlepší brankář, který si dnes určitě zachytal.

F. Jiránek [-] - J. Cibulka [-] (46. M. Šteffl [-] ) , A. Opelt [-] , J. Opelt [-] , J. Pobuda [-] (46. T. Křenek [-] ) , P. Krejčík [-] , P. Matušek [-] , M. Michálek [-] , J. Vápeník [-] , J. Votava [-] , V. Konopiský [-]